X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bielizna dla zodiakalnych ryb

Ryby, podobnie jak wodnik, pozostają pod opieką dwóch planet: Neptuna - planety iluzji, intuicji – oraz Jowisza – planety ekspansji i idealizmu. Ich żywiołem jest woda. Wrażliwe, delikatne, obdarzone licznymi talentami. Na życie patrzą z optymizmem, często zostają artystami. Kreatywne, romantyczne dusze, potrzebujące miłości i gotowe, aby kochać.

Dla Pani Ryby...
Kobieta Ryba to połączenie romantyzmu i wrażliwości. Jest artystyczną duszą, która w życiu kieruje się intuicją i przeczuciami. Ma dar współodczuwania i słuchania. Bardzo lubiana, bezpośrednia i często adorowana. Zawsze gotowa do pomocy, często przedkładając tym samym problemy innych nad swoje własne. Serdeczna i oddana.

Axami dla pani Ryby prezentuje zmysłowe i bardzo romantyczne komplety z linii Euphoria. Pastelowe, ciepłe odcienie w projektach, w których liczy się każdy szczegół doskonale korespondować będą z artystyczną duszą Ryby. Kolekcja Euphoria to połączenie artyzmu i dziewczęcego uroku, który sprawia, że kobieta jawi się w zupełnie innym świetle – jako muza, przynosząca natchnienie i wenę. Subtelne wykończenia bielizny, misterne hafty i odpowiednia tonacja kolorystyczna sprawią, że pani Ryba (POLDANNET) będzie się doskonale czuła w zestawach Axami.

bielizna damska
Opracowanie: Axami

bielizna damska
Źródło: Avando PR
18-08-14 07:10:02