X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

IX edycji akcji "Szlachetna Paczka" z Grzegorzem Turnauem

koncert Grzegorz Turnau
Opracowanie: Bonarka City Center
We wtorek 12 stycznia, w "otwartej na dobre" Bonarka City Center odbył się koncert znakomitego krakowskiego artysty – Grzegorza Turnaua. Wraz z Orkiestrą Akademii Beethovenowskiej wystąpił on na głównym placu BCC, by uczcić rezultaty IX edycji akcji SZLACHETNA PACZKA.

W tym roku Szlachetna Paczka dotarła z pomocą do 8 000 potrzebujących rodzin. Prawie 5 000 wolontariuszy dostarczyło pomoc ofiarowaną przez około 112 000 darczyńców do ubogich domów w całej Polsce.
Tym razem Grzegorz Turnau – "twarz" Szlachetnej Paczki - nie wyszedł z … paczki, ale z windy, i w obecności kilkusetosobowej, oczarowanej piękną muzyką i magią tego wieczoru publiczności, dał godzinny koncert. Towarzyszyła mu Orkiestra Akademii Bethovenowskiej. W Palmiarni Bonarka City Center rozbrzmiały znane utwory artysty – jak: "Bracka", "Czułość", "Miedzy ciszą, a ciszą". W drugiej części koncertu Orkiestra, pod batutą Marcina Klejdysza, wykonała utwory Piotra Czajkowskiego, Sebastiana Perłowskiego oraz wyjątkowy utwór autorstwa Wojciecha Kilara – "Orawa", który szczególnie poruszył serca publiczności.

Rozmach IX edycji akcji, jak i ogromna skala pomocy, to zasługa ludzi o wielkim sercu oraz Partnerów, Patronów i Sponsorów Szlachetnej Paczki, którym podczas Gali zostały wręczone statuetki. Jedną z nich, w imieniu Bonarka City Center, odebrała Małgorzata Szychułda – Dyrektor Marketingu BCC. "Jest nam bardzo miło, że finałowy koncert tegorocznej – IX już edycji Szlachetnej Paczki - odbywa się właśnie w OTWARTEJ NA DOBRE BONARCE. Idea akcji doskonale wpisuje się z strategię naszych działań, wg których – Bonarka pomaga pomagać. Cieszymy się, że możemy uczestniczyć w tym wielkim dziele pomocy potrzebującym" – powiedziała odbierając wyróżnienie.
Źródło: Open Media PR
21-03-03 07:26:43