X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Gitara Ovation pod choinkę

gitary Ovation
Opracowanie: Ovation
Boże Narodzenie to okres w którym swoim najbliższym chcemy spełnić najskrytsze marzenia. Jeśli na długiej liście do św. Mikołaja znajduje się nauka gry na gitarze to Ovation Idea zrobi to za nas.

Jest to pierwszy instrument na świecie posiadający wbudowany odtwarzacz wraz z recorderem MP3, który zawiera wgrane lekcje i podkłady muzyczne czyniąc z niego idealne rozwiązanie dla chcących nauczyć się grać.

Produkcja gitar Ovation rozpoczęła się w latach 60-tych. Ich twórcą był Charles Kaman, pionier lotnictwa i konstruktor znakomitych helikopterów. To właśnie z technologii lotniczych pochodzi koncepcja stworzenia pudła gitary z kompozytów. Obecnie na polskim rynku została wprowadzana niezwykła gitara Ovation Idea, która pierwsza na świecie ma wbudowany odtwarzacz z recorderem MP3. Fabrycznie wgrane lekcje i podkłady muzyczne czynią z tej gitary idealne rozwiązanie dla uczących się gry. Dzięki tej nowej, opatentowanej technologii możliwe jest natychmiastowe nagrywanie utworów, riffów, piosenek, a wbudowany mikrofon umożliwi nagrywanie również wokalu.Podkłady i lekcje można też ściągać z dedykowanej temu instrumentowi strony .

gitary Ovation
Specyfikacja:
Pierwsza i jedyna na świecie gitara z wbudowanym odtwarzaczem i recorderem MP3.
Pudło: Mid Depth Cutaway
Top: Świerk
Kolor: Satin Platinum
Gryf: Mahoń
Podstrunnica: Palisander
Stroiki: Czarne
Preamp: Ovation iDea OPi-1
Źródło: Zibi Sp. z o.o.
19-06-05 07:02:02