X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wakacyjno-plażowa gorzka żołądkowa!

żołądkowa gorzka
Poczuj klimat dobrej zabawy w wakacyjno – plażowym stylu…! Miesiące lipiec i sierpień będą obfitowały w liczne promocje przygotowane dla amatorów letniego szaleństwa.

A to między innymi za sprawą żołądkowej gorzkiej, która w okresie wakacyjnym szykuje dla urlopowiczów niezapomniane wrażenia i atrakcje, a do zdobycia będą oryginalne wakacyjne gadżetykoszulki oraz zestawy wzg!

Nie bądź małpą, pij żołądkową – brzmi hasło ponad 120 aktywnych promocji w nadmorskich i mazurskich miejscowościach turystycznych, w ponad 240. najlepszych sezonowych lokalach. Mnóstwo pozytywnych emocji, pamiątkowe zdjęcia z teamem WZG oraz wyśmienite drinki na bazie żołądkowej będą towarzyszyły spragnionym dobrej zabawy urlopowiczom.

Adresów klubów objętych promocją szukaj na stronie , gdzie można również dowiedzieć się o kolejnych planowanych promocjach z tygodniowym wyprzedzeniem.

żołądkowa gorzka
Opracowanie: Media Forum
Nowość! Żołądkowa Gorzka …na smyczy!
Najłatwiej ją spotkać nad polskim morzem, tam właśnie rozpoczyna się letnia promocja, w trakcie której będzie można zdobyć właśnie taki egzemplarz znanej wszystkim żołądkowej gorzkiej. Plastikowe opakowanie i charakterystyczna pomarańczowa smycz – gadżet który podbija letnie wybrzeże, i na który można zapolować na urlopie.
Bliższe informacje
19-01-23 07:17:02