X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zlewozmywaki z nanogranitu

zlewozmywak
Opracowanie: SCHOCK
Źródło: SCHOCK
Zlewozmywak kuchenny nie musi już dłużej kojarzyć się nam z nie zawsze lubianą czynnością. Kolekcja zlewozmywaków Horizont to synonim niezwykłej funkcjonalności, nowoczesnej technologii, bezpieczeństwa i wyjątkowego designu. Za sprawą nanogranitowych zlewozmywaków codzienne obowiązki staną się przyjemnością, a nasza kuchnia olśniewać będzie nieskazitelną czystością.

Kuchnia to wyjątkowe miejsce w każdym domu. Dlatego tak ważne jest, by była ona nienagannie czysta i higieniczna, a znajdujące się w niej sprzęty kuchenne cechowały się zarówno wysoką użytecznością, jak i stylowym wyglądem. Naukowcy wykorzystując innowacyjną technologię, stworzyli zlewozmywak na miarę potrzeb współczesnego człowieka. Linia Horizont marki SCHOCK dostępna w ofercie CCI Sp. z o. o. to połączenie najwyższej jakości materiału, praktycznych rozwiązań i minimalistycznej elegancji.

Praktyczna elegancja
zlewozmywak
Opracowanie: SCHOCK
Źródło: SCHOCK
O wysokiej funkcjonalności zlewozmywaków decyduje nie tylko unikalny materiał, ale i praktyczne, nowatorskie rozwiązania. Nieocenioną zaletą jest tylna profil podokienny (kliknij tu) zlewozmywaka, w której znajdują się trzy otwory ułatwiające w razie potrzeb zamontowanie baterii, automatycznego korka czy dozownika. Zlewozmywaki dostępne są w trzech różnych modelach – jednokomorowym D-100, jednokomorowym z małym ociekaczem D-100S oraz półtorakomorowym D-150. Każdy z nich poszczycić się może przestronną komorą, która umożliwia wygodne mycie naczyń nawet o bardzo dużych rozmiarach. Codzienne prace ułatwiają natomiast praktyczne akcesoria, dostępne w szerokiej ofercie CCI Sp. z o. o.. Do wszystkich wersji dokupić można bowiem wkładkę z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz elegancką szklaną deskę– do modeli D-100 oraz D-100S pojedynczą, którą można dowolnie przesuwać, a do wersji D-150 dwie, zakrywające całą powierzchnię zlewozmywaka. Niezwykle stylowa, wykonana z czarnego szkła deska (deska warstwowa jesion) idealnie współgra z prostą, nowoczesną formą zlewu, tworząc kompozycję, która będzie ozdobą każdego wnętrza. Szeroka gama barw zlewozmywaków sprawia, że użytkownicy z łatwością dobrać mogą wariant idealny do własnych upodobań i potrzeb. W ofercie dostępnych jest 8 wersji kolorystycznych zlewu, od subtelnej bieli, poprzez delikatne beże i szarości, po intensywne brązy i głęboką czerń. Kolory Nuvoletta, Carbonium, Lucida, Magma i Marone wzbogacone zostały o modne, metaliczne refleksy. Zlewozmywaki z linii Horizont dostępne są zarówno w wersji wpuszczonej, jak i na równi z blatem.

Ekstremalna czystość
zlewozmywak
Opracowanie: SCHOCK
Źródło: SCHOCK
Zlewozmywaki Horizont D-100, D-100S i D-150 stworzone zostały z myślą o nawet najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują, by kuchnia lśniła czystością, a znajdujące się w niej sprzęty były niezwykle trwałe i estetyczne. Zlewozmywaki wykonane zostały z najnowszej generacji nanogranitu Cristadur®. Materiał ten, opatentowany przez niemiecką firmę SCHOCK, to drobne ziarna kwarcu połączone z wysokogatunkowym akrylem w skomplikowanym procesie nanotechnologicznym. Struktura zlewozmywaków jest ekstremalnie odporna na uderzenia, zadrapania i ścieranie. Właściwości te potwierdza bardzo dobry wynik testów przeprowadzonych w Niemieckim Centrum Lotnictwa i Kosmonautyki. Dodatkowo powierzchnia zlewu pokryta została specjalną, niezwykle gładką warstwą akrylu, dzięki której na powierzchni nie osadza się kamień i brud, a rozlane ciecze nie tworzą na niej nieestetycznych przebarwień. Producenci, w trosce o zdrowie użytkowników, zadbali o to, by zlewozmywaki były bezpieczne i łatwe do utrzymania w higienicznej czystości. Nanogranit wzbogacony został o specjalną powłokę antybakteryjną zawierającą jony srebra, która zabezpiecza przed rozwojem bakterii i drobnoustrojów. Wszystkie te właściwości sprawiają, że zlewozmywaki dostępne w ofercie wyłącznego dystrybutora marki SCHOCK, zapewnią użytkownikom zdrowie i poczucie komfortu.
Kuchnia powinna być miejscem nieskazitelnie czystym, funkcjonalnym i bezpiecznym, dlatego też warto pamiętać, iż znajdujące się w niej sprzęty dobierać powinniśmy z niezwykłą starannością. Zlewozmywaki ułatwią wykonywanie codziennych czynności i pomogą utrzymać nienaganny porządek, a przy tym staną się niebanalną ozdobą kuchni.
Źródło: Gut PR
Opracowanie: Marta Bilińska
19-12-19 15:10:19