X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Potrawy pełne aromatu

Parowar marki Philips HD9160
Opracowanie: Philips Polska
Źródło: Philips Polska
Charakterystykę najnowszego parowaru Philips HD9160 można zamknąć w trzech określeniach: pełen aromat, praktyczność oraz minimalny wysiłek. Urządzenie wykorzystuje funkcję Gentile Steam, która jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie diety bez ryb, ale chcą jednocześnie, żeby zachowywały one wszystko co w nich najlepsze: smak i wygląd. Parowar Philips HD9160 pozwala gotować na parze z zastosowaniem łagodnej temperatury 80 st. Celsjusza, idealnej do przyrządzenia ryb. Zastosowanie oddzielnych tacek ociekowych pozwala na nie mieszanie się smaków i aromatów, a specjalny pojemnik ciekawostki na na zioła i przyprawy pozwoli na równomierne ich rozniesienie wewnątrz parowaru. To użytkownik będzie decydował, na których aromatach i smakach zależy mu najbardziej.

Praktyczność została osiągnięta dzięki zastosowaniu funkcji Turbo Start pozwalającej na bardzo szybkie osiągnięcie idealnej dla poszczególnych potraw temperatury. Teraz zajmuje to zaledwie kilka sekund. Jest to bardzo ważne, ponieważ wiele naturalnych witamin i minerałów znajdujących się w produktach spożywczych wytrąca się przez zbyt wolne osiąganie maksymalnej temperatury parowaru. Philips zadbał również o ilość zajmowanego miejsca przez urządzenie stosując dopasowane nakładane na siebie pojemniki.

Z kolei minimalny wysiłek gwarantuje kilka przemyślanych rozwiązań Philips HD9160. Jednym z nich jest funkcja trzymania ciepła, która sprawia, że potrawy są zawsze gotowe do podania. Bez konieczności ich ciągłego podgrzewania. Z kolei otwór wlewowy pozwala na uzupełnianie wody bez konieczności wyłączanie urządzenia, czy jego dekompletowania. Czyszczenie parowaru nie będzie już nikomu spędzać snu z powiek. Dzięki zastosowanym materiałom jego elementy można swobodnie myć w zmywarce. Możliwość wyjmowania den pojemników umożliwia gotowanie większych porcji jedzenie, co powinno ucieszyć w szczególności osoby przygotowujące potrawy dla większej ilości ludzi.

Nowy parowar Philips HD9160 jest uzupełnieniem ekskluzywnej serii ALU, która składa się z:

• blendera ręcznego HR1378,
• blendera kielichowego HR2094,
• czajnika HD4690,
• tostera HD2618,
• ekspresu przelewowego do kawy HD5410,
• sokowirówki HR1865,
• robota kuchennego HR7775,
• parowara HD9160,
Źródło: Philips Polska
Opracowanie: Philips Polska
23-07-25 11:01:44