X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kup zegarek a prestiżową torbę dostaniesz gratis

torebki
W sieci salonów Time Trend lipiec upłynął pod znakiem dużych rabatów na wybrane zegarki takich marek jak Levi's, Atlantic, Casio, Marc Ecko czy Guess. W sierpniu większość promocji jest już nieaktualna, ale to właśnie ten miesiąc będzie niepowtarzalną okazją dla miłośników mody włoskiej. Dlaczego?

Kupując zegarek Roccobarocco klient (dodatkowe info) otrzyma jedną z dwóch oryginalnych torebek tego włoskiego domu mody. Promocja obejmuje wszystkie zegarki za wyjątkiem kilku nowości, które trafiły do Polski w czerwcu. Klient może wybrać mniejszą, sportową torbę o wartości 380 zł lub elegancką, pakowną torbę Roccobarocco o wartości 515 zł. Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

torebki
Akcja jest nie tylko świetną okazją do przygotowanie miejsc pod nową, jesienną kolekcję czasomierzy, która trafi do salonów Time Trend we wrześniu, ale przede wszystkim niepowtarzalną okazją dla wielbicieli marki. Rzadko bowiem zdarza się, by w segmencie zegarkowym do markowego czasomierza dodawano oryginalne, tak wartościowe akcesoria. Promocja jest wynikiem owocnej współpracy firmy ZIBI S.A- wyłącznego dystrybutora zegarków Roccobarocco w Polsce i producenta czasomierzy Roccobarocco - firmy Les Montres z siedzibą we Włoszech.

1 z 2 torebek gratis:
wartość 380zł
wartość 515 zł.

Lista sklepów objętych promocją:
CH KLIF w Gdyni
Silesia City Center Katowice
Galeria Krakowska
Galeria - https://www.touchofart.eu/artysci/malarstwo-polskie/ - Łódzka
Manufaktura Łódź
Plaza Lublin
Galeria Pestka Poznań
Arkadia Warszawa
Renoma Wrocław
Fokus Park Zielona Góra
Źródło: Zibi Sp. z o.o.
17-10-18 18:13:02