X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Relacja z tegorocznego Stereo Stock i występu Peta Goodinga

Stereo Stock
24 października Kraków rozgrzewały sety grane przez Peta Goodinga, dj-a o którym głośno w londyńskim Ministry of Sound, czy na gorącej Ibizie. Kolejna odsłona Stereo Stock już za nami.

Pete w Krakowie grał nie po raz pierwszy i jak przyznał bardzo odpowiada mu klimat i atmosfera krakowskich klubów, a szczególnie publiczność, z którą zawsze ma świetny kontakt. Dj i tym razem został entuzjastycznie przyjęty przez imprezowiczów. Znany jako prowadzący popularną w kilkudziesięciu krajach audycję "The Global Network", pojawia się często na playlistach takich gwiazd jak Laurent Garnier, Dubfire, David Guetta czy Groove Armada.

Stereo Stock
Spotkanie z Petem zorganizowała platforma muzyczna Stereo Stock, która powstała z inicjatywy najbardziej rozpoznawalnej marki brandy na świecie. Welcome drinkiem - klubową wersją Stock 84 ze Spritem - witani byli wszyscy uczestnicy zabawy.
Także wystrój stosunkowo nowego na krakowskiej mapie imprezowej Klubu Rdza idealnie pasował do cyklu Stereo Stock. Zachwycające wizualizacje rzucone na ściany klubu nie pozostawiały wątpliwości, kto rozkręcał tę noc.

Zanim jednak Pete zagrał pierwsze bity, za konsolą pojawili się krakowscy dj-e Damien i Milo, którzy zafundowali publiczności stustopniowy warm-up.
"Wszyscy artyści doskonale wyczuli publiczność i pokazali naprawdę świetna technikę" – powiedział Igor Fleiszer (Last Robots/Wawa), rezydent cyklu Stereo Stock.

Publiczność bawiła się jeszcze podczas after party, które poprowadził Sugar. Impreza przy doskonałych setach i drinkach na bazie Stocka trwała do rana!
17-09-18 06:35:12