X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Wielkie Dionizje

zestawy do wina
Opracowanie: Rosendahl
Źródło: Rosendahl
Pasja degustowania wina, raczenia się nim, zmyślnego i sprawnego otwierania, serwowania i przechowywania go opętała cały świat. Nie ma kraju, w którym z upodobaniem nie rosłaby rzesza wielbicieli daru Dionizosa. Wielkie Dionizje można współcześnie odprawiać nawet codziennie. Uświetniają je zestawy do wina znanych kreatorów dbających o to, by ten najszlachetniejszy trunek świata miał odpowiednią oprawę.

Duńska marka Rosendahl oferuje dwa zestawy trafiające w upodobania wielbicieli wielce szacownego wina. Pierwszy z nich jest prosty, bo składa się z dwóch części – napowietrzającego wino, bardzo wygodnego nalewaka, który pozwoli nie uronić kropli cennego, boskiego trunku oraz specjalistycznego korka ze stali szlachetnej i tworzywa sztucznego, który będzie zabezpieczał wino przed wietrzeniem.

Drugi z serii, zestaw do wina Grand Cru, duńskiej firmy Rosendahl jest rozbudowany, tym samym więc trafi w upodobania bardziej wymagających koneserów wina. Składa się nań nalewak, korek oraz masywny korkociąg dźwigniowy i specjalistyczny, okrągły nożyk do obcinania folii, który nasadza się na szyjkę butelki i jednym płynnym ruchem pozbawia się zabezpieczającego ją tworzywa.

zestawy do wina
Opracowanie: Rosendahl
Źródło: Rosendahl
Ten ciekawy w formie bardzo luksusowy zestaw do wina wspiera się na stworzonej przez duńską markę Rosendahl podstawie o ciekawej konstrukcji. Baza zestawu do wina Grand Cru posiada specjalnie profilowane otwory, w których osiada nalewak, nożyk do folii, korek i stalowa, ostra spirala korkociągu. Dzięki tak specyficznej konstrukcji sam zestaw może stanowić elegancką i bardzo funkcjonalną ozdobę domowego baru.

Jeśli szukać prezentu dla koneserów szlachetnego trunku, zestawy do wina znanej, duńskiej marki Rosendahl uświetnią domowe Wielkie Dionizje.

Gustujący w elegancko „obsługiwanym” winie sklep sięga po zmyślne akcesoria barowe marki Rosendahl.
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
21-10-10 07:01:47