X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Śladami Grey Goose

W grudniu zakończyła się akcja promocyjna wspierająca sprzedaż luksusowej wódki Grey Goose. Przez cztery miesiące klienci wybranych lokali w całej Polsce mogli wziąć udział w degustacji niezwykłych drinków na bazie wódki Grey Goose, podążając "Śladami Grey Goose".

Martini
Opracowanie: berbercarpet
"Śladami Grey Goose" to innowacyjny projekt promocji marki przygotowany przez Agencję Pegasus PR, jako element strategii dla marki Grey Goose, łączący działania public relations z działaniami w HoReCe, realizowanymi przez Bacardi – Martini Polska Sp. z o.o. wyłącznego dystrybutora wódek Grey Goose w Polsce. Projekt obejmował współpracę z kilkunastoma najbardziej prestiżowymi miejscami w czterech największych miastach Polski wspartą intensywnymi działaniami media relations. Czternaście wybranych lokali z Warszawy, Poznania, Wrocławia i Krakowa przygotowało czternaście oryginalnych przepisów na koktajle na bazie wódki Grey Goose Original i smakowych wódek Grey Goose L'Orange lub Grey Goose Le Citron. Wszystkie propozycje spodobały się konsumentom i zostały wprowadzone do regularnej sprzedaży.

"Poprosiliśmy barmanów o stworzenie oryginalnych drinków - wariacji na temat wódki Grey Goose. Zależało nam na tym, aby drinki nie tylko były wyjątkowe, ale także łączyły w sobie atmosferę lokalu z ekskluzywnym charakterem Najsmaczniejszej Wódki na Świecie" - opowiada Katarzyna Cąkała, Brand Manager marki Grey Goose.

Dodatkowym wsparciem działań prowadzonych w HoReCe były działania media relations skierowane do wyselekcjonowanej grupy odbiorców - cykl artykułów w prestiżowym magazynie dla mężczyzn "Gentleman" pod wspólnym tytułem "Śladami Grey Goose" opisujący wędrówkę po wybranych lokalach. Pierwsza wędrówka z cyklu rozpoczęła się we wrześniu w Warszawie. Kolejne artykuły opisywały miejsca i zaproponowane koktajle w Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie.

"Wstępna analiza wyników sprzedażowych pokazała, że pomysł trafił w gusta Klientów i spotkał się z zainteresowaniem. Na efekty jednak i podsumowanie akcji będziemy musieli jednak poczekać" – zauważa Katarzyna Cąkała.

Wyłącznym dystrybutorem w Polsce wódek Grey Goose Original, Grey Goose L'Orange i Grey Goose Le Citron jest Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.

Dossier
Wódka Grey Goose pochodzi z samego serca Francji. Do jej produkcji wykorzystywana jest wyłącznie najlepsza francuska pszenica oraz artezyjska woda mineralna, która swój początek bierze w Masywie Centralnym. Grey Goose to wódka o głębokim, ale subtelnym smaku i delikatnym aromacie, które zawdzięcza pięciostopniowemu procesowi destylacji. Jej zapach i smak tworzą kompozycje, która zadowoli każdego konesera tego trunku.
Grey Goose L'Orange to kwintesencja słodyczy i delikatności dojrzałych w słońcu owoców pomarańczy, a Le Citron to smak oryginalnej wódki Grey Goose wzbogaconej aromatem skórki cytrynowej. Cena 200 zł.
Źródło: Bacardi-Martini Polska Sp. z o.o.
19-02-06 07:17:02