X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bielizna na poniedziałek

Każdy dzień tygodnia to nowe wyzwanie. Każdy poranek to kolejne wyzwanie rzucane życiu…Wśród miliona spraw, które musisz codziennie ogarnąć będąc kobietą, żoną, matką, business woman jest też dylemat "w co się ubrać?". A ubraniowe rozterki rozpoczynają się przecież od bielizny.

Jaką więc bieliznę założyć? Jaką wybrać? Na pewno nie którąkolwiek. Na pewno nie pierwszą z brzegu. I na pewno nie byle jaką. Bo dobór bielizny jest tak samo ważny jak staranny makijaż, ułożona fryzura czy manicure… Twój życiowy sukces zaczyna się właśnie w momencie zakładania bielizny – to ona pozwala ci czuć się prawdziwą kobietą – kobietą, która poradzi sobie w każdej sytuacji. Dlatego też marka Axami proponuje gotowe zestawy bielizny na każdy dzień tygodnia – zgodnie z tym jaka jesteś i co robisz.

Wymagający Poniedziałek
Pierwszy, bardzo absorbujący dzień tygodnia. Najważniejszy i kluczowy – bo rzutuje na harmonogram czterech następnych. Poniedziałek zobowiązuje – wymaga skupienia, doskonałej koncentracji i pewności siebie. Dzień wyzwań dla współczesnej business woman, która musi wykazać się szczególną starannością o wszystkie zawodowe sprawy nagromadzone po weekendowym odpoczynku. Aby podjąć poniedziałkowe wyzwania musisz czuć się pewnie. I być może nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, że twoja pewność siebie zaczyna się właśnie od doboru odpowiedniej bielizny.

bielizna


Poniedziałek wymaga od ciebie prostoty i klasycznej elegancji oraz doskonałej perfekcji. W tym dniu nie ma czasu na awangardowe rozwiązania – ważna jest pragmatyczność, również w doborze bielizny. Klasyczne kroje Axami w bieli i czerni pozwolą poczuć się atrakcyjnie i pewnie. Bo świadoma swoich atutów (także tych zakrytych) kobieta to kobieta sukcesu.

Już niedługo marka Axami przedstawi kolejne propozycje na pozostałe dni tygodnia. Bądź czujna. Bądź kobietą z klasą. Bądź z Axami.
20-02-01 07:10:38