X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Łatwe sprzątanie liści w ogrodzie

Nowa dmuchawa ogrodowa
Opracowanie: Skil
Źródło: Skil
W nowej ofercie narzędzi ogrodowych Skil Urban Series znajduje się dmuchawa samochodowa ogrodowa. Model 0790 to wielofunkcyjne narzędzie ułatwiające sprzątanie liści, które charakteryzuje się dużą mocą oraz szybkim przełączaniem funkcji nadmuchu oraz ssania. Dmuchawa ogrodowa to urządzenie, które docenią wszyscy fani mniejszych i większych ogródków. Pozwala zachować porządek w ogrodzie i przyda się szczególnie w sezonie jesiennym. Produkt dostępny jest w sprzedaży od marca 2011 roku.

Łatwe sprzątanie liści
Sprzątanie liści może być męczącym i czasochłonnym zajęciem, ale dmuchawa ogrodowa, model 0790 umożliwia łatwe gromadzenie liści w jednym miejscu. Potem wystarczy obrócić czerwone pokrętło, aby z funkcji nadmuchu przełączyć się na funkcję ssania i zebrać liście. Objętość liści jest redukowana do jednej dziesiątej dzięki wbudowanej funkcji rozdrabniania. Duży zbiornik na liście o pojemności 45 litrów umożliwia ciągłą pracę bez konieczności częstego wyrzucania odpadów.

Nowa dmuchawa ogrodowa
Opracowanie: Skil
Źródło: Skil
Duża moc nadmuchu i ssania
Model 0790 dysponuje odpowiednią wydajnością, aby szybko poradzić sobie z liśćmi w każdym ogrodzie miejskim. Moc silnika wynosi 2800 W, a szybkość nadmuchu 270 kilometrów na godzinę. Wydajność ssania wynosząca 13 m3 na minutę pozwala błyskawicznie uprzątnąć liście w ogrodzie.

Łatwe przechowywanie
Podobnie jak wszystkie narzędzia Urban Series, model 0790 jest wyposażony w rozwiązanie Skil ułatwiające szybkie uprzątnięcie piła (sprawdź to) po pracy i przechowywanie go w taki sposób, aby zajmowało minimalną ilość miejsca. Dmuchawa ogrodowa jest dostarczana wraz z rozsuwanym modułem stelaża ściennego, na którym można komfortowo zawiesić narzędzie.
Źródło: Bosch
Opracowanie: Ewa Łukawska
19-09-04 15:05:03