X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Walentynkowa porcelana muśnięta silikonowym szykiem

porcelana
Opracowanie: Blomus
Źródło: Blomus
Walentynki za pasem, więc wielu przychodzi na myśl, że warto by było wreszcie „dopasować sobie” kogoś do pary. Ta skłonność – nie tylko walentynkowa – przejawia się nie tylko w świecie ludzi, ale i często przedmiotów. Człowiek mimowolnie dopasowuje, zestawia, uzupełnia to, co pojedyncze, czymś, co je dopełni.

Poszukiwanie harmonii, która przejawia się w tworzeniu duetów, nie ominęło również jednej z bardziej interesujących marek – niemieckiego Blomusa.
Blomus, szukając znamiennej dla swoich projektów spokojnej równowagi, połączył ze sobą w idealną parę śnieżnobiałą, grubą porcelanę i brązowy, aksamitno-delikatny silikon. Choć stylistyka filiżanek do kawy, cappuccino i kubków Desa nie jest tradycyjnie walentynkowa, gdyż nie zdobią ich serduszka, czy inne typowe dla tego święta „upiększacze”, niemniej nadaje się doskonale na prezent dla ukochanej osoby. Nadaje się z wielu względów.

Po pierwsze – dlatego, że porcelana Desa marki Blomus łączy w parę tych, którzy kochają delektować się aromatem orientalnej herbaty, czy intensywnym smakiem prawdziwej kawy.
Po drugie – ta oryginalna porcelana jest ważna dla kształtowania więzi, gdyż, przez swoją dwoistość symbolizuje połączenie na pozór „niepołączalnego” – porcelany i silikonu – jak dwóch odmiennych od siebie ludzkich charakterów.
Po trzecie – porcelana Blomus nadaje się na wysmakowany prezent dlatego, że jest, po prostu, ładna i ciekawa w formie. Blomus słynie w świecie jako twórca bardzo ascetycznych, niesztampowych kształtów. A takie podobają się z reguły każdemu.
Dzięki pomysłowości projektantów porcelany Desa grupy Flöz Design, zestawy:
Dwa porcelanowe kubki z cukiernicą i mlecznikiem,
Cztery filiżanki do cappuccino z łyżeczkami,
Cztery filiżanki do espresso, z silikonowym uchwytem i podstawką
,
uzupełniają ciekawe w formie, bardzo futurystyczne łyżeczki i stojące na porcelanowej tacce cukiernica i mlecznik nawiązujące stylistyką do kompletu porcelany.

filiżanki
Opracowanie: Blomus
Źródło: Blomus
Biała porcelana (zdjęcie na porcelanie) Desa zamknięta w czułych objęciach silikonowego „amanta”, pozwala się bardzo wygodnie trzymać w dłoni. A jeśli do picia kawy lub herbaty zaprosić tego, kto dopełnia pełnego pasji duetu, samo przeżywanie na nowo odkrywanych aromatów będzie pachnąco-smakową przygodą w dobrym guście.

Przeczący krzykliwości walentynkowych ozdób i prezentów sklep proponuje kochającym prostotę i szyk zestawy porcelany Blomus, które zamienią każdy dzień w ekscytującą randkę dobranego duetu.

Joanna Gawlikowska,
Krystian Wawrzyczek
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
23-12-14 17:01:34