X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Płyty tarasowe z drobinami prawdziwego kamienia

płyty tarasowe
Opracowanie: LIBET
Źródło: LIBET
Taras – nasz otwarty salon, bawialnia lub (zobacz http://aristar.pl/) kuchnia z jadalnią. Wypełniając zadanie miejsca o tak szczególnym przeznaczeniu - na odpoczynek, zabawę lub posiłek przy grillowaniu - taras powinien mieć adekwatny charakter, zawsze jednak zgodny z naszą preferencją. Może harmonizować z otoczeniem ogrodu lub stanowić przedłużenie podłogi w salonie lub otwartej jadalni, do której przylega.

Płyty tarasowe Monza, nowość linii Libet Decco, to nowoczesna alternatywa dla płyt kamiennych lub (zobacz sklep mardrew) płytek gresowych przeznaczona na tarasy, balkony, ogrodowe ścieżki. Technologia płukania i wykorzystanie drobin prawdziwego kamienia (granit, porfir, bazalt) powoduje, że powierzchnia płyt odwzorowuje ziarnista fakturę i barwy naturalnej skały (kolory granito i solaro). Jednocześnie ziarna kamienia zwiększają odporność nawierzchni na ścieranie i poprawiają jej wytrzymałość. Niewielka waga płyt pozwala montować je na wspornikach w praktycznej technologii tzw. tarasu wentylowanego.

Szlachetność i dyskretną elegancję płyt Monza podkreśla obecność w ogrodzie (na tarasie) chromowanych i metalicznych akcentów, tak popularnych w nowoczesnych - wyrazistych i oszczędnych aranżacjach.
Źródło: Libet S.A.
Opracowanie: Jarosław Gambal
19-04-17 10:20:02