X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sztuka prezentacji – niezbędny każdemu kurs wręczania piękna

Nasz artykuł powstał sprowokowany obserwacją „prezentomanii” i panującej współcześnie mody na wysmakowane obdarowywanie się. Kiedyś prezent miał być okazały, teraz musi być piękny i wyjątkowy. Powinien wyjść spod ręki znanego projektanta, być sygnowany znaną marką, która sama za siebie świadczy o jakości produktów.

kubki
Opracowanie: Rörstrand
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/ext/wyszukiwarka_podstawowa?slowo=Filippa
Teraźniejszy prezent, wybierany spośród szerokiego asortymentu luksusowego agd, oferowanego przez autorski sklep , ma spełnić bardzo ważną funkcję – nie tylko ucieszyć obdarowanego, ale i upiększyć jego rzeczywistość, zmieniając podejście od przestrzeni, w której istnieje. Współczesne prezenty inspirują do zmian, nakazują otworzyć umysł na coś, czego dotychczas się nie dostrzegało. Dziś przyjrzyjmy się zjawisku prezentów do kuchni – podarunków, które odmieniają codzienność.

noże
Opracowanie: Güde
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2601/güde__carla__magnetyczny_szczelinowy_blok_z_drewna_oliwnego_na_6_nozy
Wystarczy postawić w kuchni piękny, drewniany, dębowy blok Carla z ręcznie kutymi nożami – dzieło niemieckiej, rodzinnej manufaktury Güde, by zmienić diametralnie podejście do gotowania. Nóż, który nie jest tylko nożem, bo istnieje jako swoiste, przesycone historią i miłością swojego twórcy arcydzieło sztuki użytkowej, nakazuje zacząć dzień od wymyślenia doskonałego obiadu. Sam obiad stanie się przeżyciem, które da rodzinie poczucie, że uczestniczy w jakimś zjawiskom wydarzeniu. Wtedy wszyscy poczują się lekko i wzniośle. Obawy codzienności umkną chyłkiem. A jeśli dodatkowo obiad ugotować w innym prezencie dla swojej kuchni - zjawiskowych, myślących naczyniach niemieckiej marki Silit, garnkach z niezniszczalną, antybakteryjną i antyalergiczną powłoką Silargan®, odkryć można prawdziwe smaki potraw, o których dotychczas nie miało się pojęcia.

toster
Opracowanie: Bugatti
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/index/1/121/tostery/id
Gdy ktoś życzy zaprezentować sobie kuchenną radość od samego śniadania, nie ma sprzętu bardziej odpowiedniego na tę okazję, niż ultranowoczesny, designerski toster Volo włoskiej marki Bugatti. Volo sam naszykuje grzanki i nauczy każdego czerpać radość z poświęconego tylko sobie czasu śniadania – chwili bez zmartwień i stresów.

Grzanki prosto z Volo i parująca kawa, ubrana w formy zabawnych i subtelnych porcelanowych kubków Filippa K, szwedzkiej marki Rörstrand, czy cieszących się renomą najsłynniejszego szwedzkiego produktu filiżanek Swedish Grace, ustawione na teakowej, miodowo-brązowej, drewnianej tacy Fiona marki Skagerak Denmark sprawią, że śniadanie stanie się „posiłkiem mistrzów”. Kawa i grzanki ubrane kuchenne kreacje najsłynniejszych światowych designerów pomogą rozpocząć dzień, który, choć pełen wyzwań, będzie zwycięską przygodą.
Nie trzeba nikogo przekonywać, iż piękny prezent ma niezwykłą wręcz siłę wyrazu i moc modyfikowania rzeczywistości. Będzie cieszył codziennie, przez lata, bo jego urok nie wygaśnie i nigdy nie spowszednieje.

Uczący prawdziwej sztuki kuchennej prezentacji sklep pokazuje mnogość form i linii produktów znanych światowych marek, które będą podarunkiem nadającym codzienności posmaku luksusu.
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
18-06-22 15:19:52