X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Lubelska cytrynówka

cytrynówka Lubelska
Opracowanie: Lubelska
Kiedy decydujemy się na samodzielne przygotowanie nalewki, najczęściej sięgamy po recepturę na cytrynówkę. Lubimy jej smak, konsystencję i kolor. Jednak wykonanie trunku wymaga sporo pracy.
Rozwiązaniem dla wielbicieli cytrynowego smaku jest nowa propozycja Stock Polska z rodziny Lubelskie. W listopadzie na półkach sklepowych pojawiła się Cytrynówka Lubelska.

Naturalnie mętna, bo produkowana wyłącznie na bazie naturalnych składników, zaciekawia kolorem i aromatem.

Cytrynowy smak i zapach trunku przywodzi na myśl dojrzewające w południowym słońcu owoce. Dlatego z powodzeniem można ją spożywać w kieliszkach na lodzie lub zmieszaną ze Spritem, gdzie nie trzeba już dodawać plastrów cytryny.

Te przymioty stanowią o jej wyjątkowości na tle cytrynowych odbarwianych wódek aromatyzowanych.
Cytrynówka Lubelska dołączy do grupy doskonale znanych klientom trunków, takich jak: Wiśniówka, Malinówka czy Żurawinówka z rodziny Lubelskie.

To pierwsza na rynku Cytrynówka z tego segmentu cenowego. Dotąd dostępne były jedynie czyste wódki z półki Premium o smaku cytrynowym. Jednocześnie, według badań FGI, przeprowadzonych w maju przez Millward Brown SMG/KRC, jest to najbardziej oczekiwany przez konsumentów smak.
19-12-07 07:09:38