X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Stereo Stock rusza do Wrocławia!

Femi B
W kwietniu Stereo Stock rusza do Wrocławia! Gwiazdą trzeciej odsłony imprezy będzie Femi B, DJ i producent z Wielkiej Brytanii.

Femi B aka Femi Awoniyi to jedna z bardziej utytułowanych postaci na scenie klubowej – za gramofonami od niemal 20 lat. Karierę zaczynał pod koniec lat 80. Od początku zafascynowany brzmieniami house, pozostał wierny gatunkowi do dziś.

Jego pierwsze nagrania ukazały się już w 1991 roku – wtedy to zdobył dużą popularność nagraniami "Drop The Funk" czy "Love Is A Fire". Współtworzył razem z Mr. C - DJ-em i wokalistą legendarnej grupy The Shamen (nagranie "Coming Hardcore/ Bass Bureau"), a także z Bookerem T – kompozycję "Kings of Surface".

Jest rezydentem renomowanych londyńskich klubów, m.in. The End, dla którego nagrał specjalną kompilację oraz Heaven. Regularnie występuje też w Zap Club w Brighton.

Na początku lat 90. można go było usłyszeć w pirackich rozgłośniach radiowych, później pojawiał się też na antenie Kiss FM, Ministry of Sound Radio czy BBC Radio 1 – na falach tej najpopularniejszej brytyjskiej rozgłośni wyemitowano także jego Essential Mix.

Cykl imprez Stereo Stock z taneczną muzyką elektroniczną powstał z inicjatywy najbardziej rozpoznawalnej marki brendy na świecie. Stereo Stock proponuje najbardziej modne i taneczne brzmienia. Prezentuje nowe trendy np. nowy sposób na Stocka 84 ze Spritem oraz artystów, którzy kreują obecną scenę klubową na świecie.

Sereo Stock 25. 04.2009 (sobota)
Novocaina - Wrocław
FEMI B (UK)
LAST ROBOTS (bert & igor/vinyl/w-wa)
Start: 21.00
19-03-13 07:18:02