X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Zespół Bisquit w ZEN Jazz Bistro

Bisquit
Już w najbliższą środę rusza cotygodniowy cykl nastrojowych koncertów zespołu Bisquitw ZEN Jazz Bistro. Po raz kolejny fani smooth jazzu będą mogli posłuchać w niezwykłym otoczeniu spokojnych i lekkich barw dźwięków, wymieszanych z wyrafinowanym popem.

Zespół Bisquit miał już okazję gościć w restauracjach sieci Jazz Bistro. W lutym tego roku zagrał serię rewelacyjnych koncertów, gorąco przyjętych przez publiczność. Zachęceni sukcesem powracają by na nowo przenieść nas w zaczarowany świat dźwięków – tym razem na scenę nastrojowej i niepowtarzalnej w swym klimacie restauracji ZEN.

Trzon zespół Bisquit tworzy dwójka utalentowanych młodych ludzi - wokalistka Joanna Włodarska i gitarzysta Tomek Krawczyk. Historia ich współpracy sięga 2002 roku. Na swoim koncie mają dwa dobrze przyjęte przez krytyków albumy. Ostatni - "Pytania" ukazał się w tym roku. Słuchaczy zachwyciła nie tylko dojrzałość zaprezentowanego materiału, ale również niezwykła aura nastrojowości i zmysłowości. W licznych recenzjach powtarzało się stwierdzenie, że repertuar zespołu Bisquit to wymarzony materiał na małe kameralne koncerty.

O słuszności tego stwierdzenia będzie można przekonać się już niebawem.

Zapraszamy w każdą środę od 24 września do 12 listopada, godz. 20.00.

ZEN Jazz Bistro
ul. Jasna 24, Warszawa
te. (22) 447 25
Źródło: Maria Moykowska, Kostrzewa PR
19-05-15 07:02:02