X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Idealne miejsce na relaks

toaletka
Opracowanie: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl
Uroczy salonik kąpielowy to miejsce, w którym można nie tylko się umyć, ale również odprężyć i zadbać o urodę. To nowe podejście do funkcji łazienki od niedawna zyskuje na popularności. Najłatwiej je zaaranżować, gdy mamy do dyspozycji dużą przestrzeń. Łatwo wtedy znaleźć miejsce na kącik z wypoczynkiem, jacuzzi, czy toaletkę. Jednak również w mniejszej łazience możemy przemienić w mały salonik. Łazienka z prawdziwego zdarzenia to marzenie większości kobiet.

Duża przestrzeń
Do stworzenia idealnego miejsca na relaks najlepsza jest duża przestrzeń. Duże pomieszczenie bez trudu pomieści niezbędne urządzenia sanitarne oraz meble wypoczynkowe, które od niedawna stały się nieodzownym elementem każdej stylowej łazienki, tzw. salonu kąpielowego. Przydałoby się także duże okno. Powszechnie wiadomo, że naturalne światło ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie. Ponadto w łazience z oknem świetnie będą rozwijały się różne gatunki roślin.

Mały salon kąpielowy
Właściciele małych łazienek nie załamujcie się! Aranżacja wnętrz o dużych przestrzeniach, gdzie wszystko idealnie pasuje jest rzeczą najprostszą. Mała łazienka z kolei wymaga więcej wysiłku oraz pomysłów. To idealne pole do popisu. Dodatnie stylowego krzesła czy eleganckiego żyrandola przemieni pomieszczenie w coś więcej niż zwykłą łazienkę. W Artdecor24 znajdziemy stylowe meble, które nawet najmniejszą łazienkę przemienią w eleganckie pomieszczenie.

Sypialnia i łazienka w jednym
toaletka
Opracowanie: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl
Salony kąpielowe bardzo często połączone zostają z sypialnią, gdzie jako jedno pomieszczenie tworzą funkcjonalną całość przeznaczoną do relaksu, odświeżania i odpoczynku. Ważne jest wydzielenie strefy suchej i mokrej, poprzez zastosowanie niskich ścianek, wnętrz (więcej opinii na ten temat) zróżnicowanych materiałów wykończeniowych. W suchej strefie umieszczamy wypoczynek, stolik lub fotel. Możemy nawet wydzielić miejsce do słuchania muzyki lub umieścić zestaw do ćwiczeń. Takie połączenie z mokrą strefą kąpielową jest bardzo ciekawe i wygodne, pamiętajmy jednak o dodatkowej wentylacji pomieszczenia, gdyż okno może nie wystarczyć, zwłaszcza w okresie zimowym.

Wyposażenie wnętrz salonu kąpielowego daje nam nieograniczone możliwości. Możemy go wykorzystać na czynności upiększające, spędzając czas przy stylowej toaletce. Może on służyć do relaksu w jacuzzi, przy dźwiękach muzyki lub ciekawym filmie. Dla innych będzie to miejsce aktywnego wypoczynku na bieżni czy stepperze.

Warto zatem przemyśleć możliwość stworzenia salonu kąpielowego umożliwiającego pełny relaks w przyjemnej atmosferze.

***
O firmie
ArtDecor International
od 10 lat zajmuje się sprzedażą stylowych mebli, i artykułów dekoracyjnych. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż wysyłkową stylowych mebli oraz ekskluzywnych upominków w stylu klasycznym, rokoko, Shabby Chic, empire, kolonialnym, Biedermeier, secesyjnym oraz Art deco na stronie . wnętrz (sprawdź serwis)
Źródło: ArtDecor24.pl
Opracowanie: Emilia Markowicz
19-09-02 11:05:02