X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Kolekcja Anny Walker już w Polsce

Anna Walker
8 października 2009 r. odbył się w Warszawie pokaz mody Anny Walker, Polki mieszkającej w Kanadzie. Projektantka, która od ponad dwóch dekad odnosi sukcesy za oceanem, ubierając ważne kobiety w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, po raz pierwszy pokazała swoje kreacje w Polsce. Pokaz odbył się na warszawkiej Starej Ochocie w pięknym, przedwojennym wnętrzu, zaprojektowanym osobiście przez Annę Walker.

Wydarzenie, w zamierzeniu kameralne, zgromadziło liczne grono – około stu osób. Nie zabrakło gwiazd, znanych projektantów oraz wielu osobistości ze świata biznesu i innych środowisk. Wśród gości byli m. in.: Agnieszka Perepeczko, Ewa Kuklińska, Teresa Rosati i wielu innych. Przybył też Maciej Zień.
Anna Walker na pokazie 8. października pokazała stroje koktajlowe oraz kreacje wieczorowe, które stanowią znakomitą ofertą na zbliżający się karnawałowy sezon. Oferta jest bardzo różnorodna.

Anna Walker proponuje do wyjścia zarówno eleganckie spodniumy, jak i proste sukienki, ale również suknie balowe. Królowała zawsze elegancka czerń, jednakże przełamana elementem koloru. Pojawił się również motyw zawsze lubianych, klasycznych cętek. Cała kolekcja została sfinalizowana, jak nakazuje tradycja, suknią ślubną, która została wykonana z pięknej francuskiej koronki i jedwabnego atłasu, ozdobiona organzą i kamieniami.

Intymny charakter wieczoru umożliwił zgromadzonej publiczności zaobserwowanie i podziwianie szczegółów prezentowanych modeli. Widoczna była precyzja wykonania, przywiązanie do detalu. Można było podziwiać różnorodność szlachetnych tkanin jedwabnych i spektrum barw. Jak po każdym zmysłowym doświadczeniu, goście wyszli podekscytowani i zachwyceni.

Anna Walker
Opracowanie: Anna Walker


Pokaz mody Anny Walker swój końcowy efekt osiągnął dzięki współpracy z firmami: Diamond Cast oraz Piramida Film – które zadbały o efektywne i profesjonalne światła i nagłośnienie, Red Branch, który zapewnił oprawę graficzną całego wydarzenia, Visfera - ekskluzywny importer win ufundował zaproszonym tego wieczoru gościom wyśmienite wino.

Stroje Anny Walker można zamówić w jej atelier po uprzedniej rezerwacji telefonicznej 22 825 06 64; możliwy jest też przyjazd konsultantki do Klientki.

Więcej informacji można znaleźć na stronie .

Anna Walker Studio
Źródło: Avando PR
19-01-23 07:17:02