X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Mikołajkowe atrakcje na Intymna.pl

bielizna Passion
Opracowanie: Intymna.pl
Ze względu na zbliżające się Mikołajki, sklep internetowy wraz z firmą Passion zorganizowały dla swoich klientów konkurs "Zdrowia, szczęścia, pomyślności…". Nagrodą główną jest dwuosobowa wycieczka do Egiptu oraz 15 kompletów ekskluzywnej bielizny marki Passion. Kolejną niespodzianką wprowadzoną przez obydwie firmy jest nowa mikołajkowa kolekcja dostępna na stronach sklepu.

Mikołajki zbliMikołajki - mikołaj na mikołajki -? wielkimi krokami. Pamiętamy, że nie są one okazją do obdarowywania tylko najmłodszych – Mikołaj powinien pamiętać również o tych starszych. Niebawem gorączka zakupów ogarnie wszystkich chcących sprawić miły prezent swoim najbliższym.

Sklep internetowy oraz producent bielizny Passion postanowiły uatrakcyjnić atmosferę tego święta. Firmy wspólnie zorganizowały konkurs związany z wprowadzeniem nowej kolekcji bielizny Passion, w którym nagrodą jest dwuosobowa, 6-dniowa wycieczka do Egiptu. W konkursie mogą wziąć udział Klienci, którzy zakupią bieliznę marki Passion na stronach sklepu i wyślą niebanalne życzenia świąteczne na adres mailowy Zwycięzca spędzi sześć styczniowych dni w 4-gwiazdkowym hotelu Amarante Garden położonym w pobliżu zatoki Naama Bay. Dla 15 osób, których życzenia świąteczne zostaną wyróżnione, przygotowano komplety bielizny damskiej. W konkursie można wziąć udział do 17 grudnia 2008 roku.*

bielizna Passion
Nowa, seksowna propozycja Passion dostępna w sklepie na pewno przypadnie do gustu wszystkim paniom, a także ich partnerom. Utrzymana w czerwonej, świątecznej tonacji bielizna - więcej opinii na ten temat - poprawi nastrój i niejednokrotnie przyspieszy bicie serca. Wykonana ze znakiem jakości fabryki Świętego Mikołaja kolekcja jest elastyczna i pozwala na pełne okazanie kobiecych walorów.

Część nowej kolekcji dostępna jest tylko w sklepie internetowym Przy zakupie modeli Santas 7 i 9 dodawana jest mikołajkowa czapeczka gratis. Dla tych, którzy pierwsi kupią 2 komplety nowej mikołajkowej bielizny Passion przewidziany jest kolejny prezent w postaci męskich stringów Surprise. Oferta ta jest ważna do wyczerpania zapasów.

* Pełny regulamin konkursu znajduje się na stronie:
Źródło: Intymna.pl
21-12-16 17:01:12