X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Exlibris z dumą tłoczony w skórze

sprzęt agd
Opracowanie: Bugatti
Źródło: http://www.smakprostoty.pl/szczegoly/2553/bugatti_individual_#8211_luksusowy_zestaw_5_urzadzen_oprawnych_w_skore
Jak niegdysiejsi zamożni i zagorzali pasjonaci unikatowych książek znaczyli je swoimi exlibrisami, tak teraz luksusowa marka Bugatti chlubnie wytłacza w najlepszych gatunkach skóry podpis, który elektryzuje współczesnych znawców piękna. IndiVidual – to prestiżowe cechowanie sprzętu z najbardziej ekskluzywnej serii Bugatti.

Pięć elektrycznych urządzeń jednoczy wspólna idea – ubrać w ręcznie szyty skórzany frak pięknie formowany design. I tak cała skórzana linia Individual zdobiona jest, będącym dziełem ludzkich rąk, subtelnie wyrazistym szwem, który podkreśla wyjątkową ekskluzywność tego produktu dla wybranego grona odbiorców.
Niezwykle droga i nietuzinkowa seria IndiVidual marki Bugatti mieści w sobie ekspres ciśnieniowy Diva, toster Volo, blender Vela, elektroniczną wagę Uma i najnowsze „dziecko” Bugatti – elektryczny czajnik z timerem Vera. Każdy ze sprzętów może być ubrany w inny kolor skóry. Dla prawdziwych estetów Bugatti przygotowało szereg wyrazistych barw – granatowy, czerwony, czarny, stalowo-szary, kawowy, mleczno-biały i ciemnozielony. Można też zamówić wszystkie pięć urządzeń odzianych w skórę o tej samej barwie. Ponieważ poszczególna oprawa przygotowywana jest dla każdego sprzętu i klienta indywidualnie, można dobierać detale wedle upodobań.

Skóra, którą z gracją noszą na sobie sprzęty z linii IndiVidual Bugatti, dostojnie kontrastuje z chromowanymi elementami urządzeń. Efekt jest zupełnie niecodzienny. Aksamitna gładkość chromu przechodzi w pełną tajemniczych linii fakturę skóry.

Zdumiewa niezwykła wręcz wprawa rąk mistrzów rzemiosła, którzy tak preparują skórę, by idealnie przylegała do body urządzeń, jednocześnie eksponując to, co jest charakterystycznym elementem danego sprzętu. Teraz dopiero z całą mocą uwypuklają się detale i zmysłowe piękno brył sprzętu Bugatti.
Seria IndiVidual ma zaszczyt nazywać się wyjątkową, bo właśnie „individualną” z racji tego, że tworzona jest przez konkretnego człowieka dla innego człowieka. W niej kryje się magia ręcznego rzemiosła, umiłowanie tego, co się robi i wyraziste przekonanie co do zjawiskowych emocji, które sprzęt elektryczny marki Bugatti będzie przez lata wzbudzał u swego właściciela.
Wykwint serii IndiVidual Bugatti przeczy pośpiechowi współczesności często odbierającej sprzętom tożsamość i duszę. Tu obie te kategorie zaklęte zostały w przedmioty o zdumiewającym designie, porywającym serce wykończeniu i doskonałej funkcjonalności.
Ta, wprawdzie droga, seria znajdzie swoich amatorów wśród ludzi kochających obdarowywać się tym, co absolutnie jednorazowe.

Sklep , zaszczycony przez samego producenta zgodą na prezentowanie sprzętu Bugatti IndiVidual, zaprasza na niezwykłą podróż po świecie ze skóry, chromu i ludzkiej pasji tworzenia.
Opracowanie: J. Gawlikowska, K. Wawrzyczek
18-06-22 15:19:49