X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Sezon na kobiecą kreatywność z Redd's

Kreacje Redds
Aktorki Maria Niklińska, Olga Borys i Aleksandra Nieśpielak zapoczątkowały tegoroczny sezon na kobiecą kreatywność.

Marka Redd's zaprosiła polskie gwiazdy, by jako pierwsze spróbowały orzeźwiających, smaków Redd's ukrytych w nowych, designerskich puszkach. Opakowania zaprojektowały 3 artystki: designerka Dorota Koziara, projektantka mody Olga Nieścier i rysowniczka Olka Osadzińska.

Tegoroczne "Kreacje Redd's" dostępne są już na rynku w limitowanej serii. Puszki otrzymały także inspirujące i ultrakobiece nazwy: Kaleidoscope to zielona puszka jabłkowego Redd's Apple, której nowy wzór stworzyła Dorota Koziara. Olga Nieścier zaprojektowała swoją wersję owocowej puszki Redd's Red, która zgodnie z jej malinowym smakiem zyskała nazwę Malindala. Z kolei Lemongirl to wyjątkowo kobieca kreacja cytrusowej puszki Redd's Sun, którą przygotowała Olka Osadzińska.

Jednak zanim designerskie puszki trafiły na półki, najpierw zostały ocenione przez polskie gwiazdy. Aktorki znane na co dzień ze swej wyjątkowej kobiecości: Maria Niklińska, Olga Borys, Aleksandra Nieśpielak i Monika Mrozowska, a do tego również Lidia Popiel, modelka i fotograf jako pierwsze zobaczyły puszki Redd's w trzech nowych, kobiecych kreacjach z limitowanej serii. Aktorki wzięły udział w premierze puszek przygotowanej przez markę Redd's i uczestniczyły w warsztatach tworzenia letniej biżuterii. Z kolorowych tkanin i ozdób w charakterystycznych kolorach Redd's: żółtym, zielonym i czerwonym, aktorki tworzyły kobiece broszki i bransoletki, które obiecały zakładać do wakacyjnych strojów.

Kreacje Redds
Aktorki spotkały się też z projektantkami puszek Redd's. To trzy niezależne i kreatywne młode kobiety: designerka Dorota Koziara, projektantka mody Olga Nieścier oraz rysowniczka Olka Osadzińska, które projektując nowe wzory puszek, pokazały, jak wygląda świat kobiet Redd's widziany ich oczami. W ramach projektu "Kreacje Redd's" do 2 września trwa także letnia promocja. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę i stworzyć własną "Kreację Redd's" - grafikę-obrazek, korzystając z dostępnego na stronie specjalnego kreatora – trzeba tylko dobrać kolorowe tła, elementy, wzory lub wgrać własne zdjęcia i wpisać wymyślony tekst. Na zwycięzców czekają nagrody autorstwa trzech artystek, zaprojektowane specjalnie na tę okazję lampa, sukienka i cykl obrazów. Z kolei trzy najbardziej kreatywne konsumentki wyjadą w niezapomnianą podróż do Mediolanu – miasta światowej mody i designu.
Źródło: Q&AConsulting
22-08-03 07:01:33