X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowoczesny design ceramiki łazienkowej

łazienka
Opracowanie: WEG
Źródło: Coram Poland Sp. z o.o.
Ceramika sanitarna WEG marki Disegno to nowa propozycja w ofercie firmy Coram Poland. Włoski producent postawił na uniwersalność formy, wysoką użyteczność oraz delikatność ceramicznej bryły. Dzięki tym założeniom WEG jest ceramiką w pełni nowoczesną i wygodną.

Nowa ceramika sanitarna włoskiej marki, to kolekcja wyważona stylistycznie, w której akcent został postawiony na użytkowość. Włoski projektant Paolo Schianchi, pozbywając się nadmiaru nadbudowy stylistycznej, pragnął podkreślić przeznaczenie produktu. W jego rozumieniu ceramika sanitarna ma być wygodna w użytkowaniu i tworzyć harmonijne tło dla pozostałego wyposażenia łazienki. Stąd też przywołanie organicznych form, których łagodne zaokrąglenia przeniesione na ceramiczne elementy tworzą dla człowieka bezpieczne środowisko. Szerokie ranty dodają ceramice stabilności i komfortu, a utworzone z nich miniblaty są wygodne do odłożenia mydła czy przyborów toaletowych.
ceramika
Opracowanie: WEG
Źródło: Coram Poland Sp. z o.o.

W kolekcji WEG oferowane są następujące elementy: dwie umywalki – naścienna o wymiarach 61x50,5x20 cm i umywalka 110x50,5x20 cm z blatem po lewej stronie, bidet oraz miska w.c o wymiarach 37,5x53,5 cm. Kolekcję uzupełniają deski sedesowe wykonane z duroplastu: klasyczna oraz z systemem wolnego opadania. Uniwersalny charakter serii podkreślają zaproponowane przez producenta wersje – bidet i miska w.c dostępne są zarówno w formie stojącej jak i podwieszanej.
Standardowo ceramika WEG oferowana jest w wersji białej. Za 40 % dopłatą miskę w.c. oraz bidet producent może przygotować w jednym z następujących kolorów: ciepłym żółtym, groszkowej zieleni, zgaszonego różu, rozbielonego błękitu, jasnoszarym oraz metalicznym niebieskim. Kolorowa ceramika to interesująca propozycja dla osób, które szukają produktów niestandardowych, a także unikatowych. Warto dodać, że kolor nanoszony jest na elementy ręcznie, jeszcze przed procesem wypału, co warunkuje jego trwałość oraz zapewnia ceramice niepowtarzalność.

Ze względu na uniwersalną stylistykę ceramiki WEG, firma Coram Poland – dystrybutor produktu, poleca kolekcję do wszechstronnego zastosowania. Doskonałe estetycznie zestawienie seria stworzy zwłaszcza z meblami z kolekcji Ontario firmy Tiger oraz z eleganckimi kabinami prysznicowymi z serii S-Lite marki Provex.

Więcej informacji na temat kolekcji ceramiki sanitarnej WEG można znaleźć na stronie internetowej firmy Coram Poland, dystrybutora marki Disegno, pod adresem
Opracowanie: Anna Kowalewska
20-05-13 07:16:33