X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Książka i kubek gorącej herbaty.

książka
Opracowanie: takomabibelot
Portal oraz Wydawnictwo W.A.B. zapraszają do udziału w wielkim książkowym konkursie "Książka na jesień!". Wygraj zestaw bestsellerów Wydawnictwa W.A.B i w jesienny wieczór, z kubkiem gorącej herbaty, relaksuj się przy książce!

"Siostro, siostro" to zbiór siedmiu opowiadań znanej ukraińskiej pisarki, autorki bestsellerowych i kontrowersyjnych "Badań terenowych nad ukraińskim seksem", Oksany Zabużko. Tom "Siostro, siostro" zadziwia odważnym doborem tematów i różnorodnością ich przedstawienia. W jednym z opowiadań współczesna niezależna kobieta, autorka i prezenterka programu telewizyjnego, doszukuje się właściwości magicznych w odbiorniku telewizyjnym, w który ciągle wpatruje się jej ukochany mąż.

"Mam łóżko z racuchów" Jaclyn Moriarty to bajka dla dorosłych kobiet i jednocześnie rozgrywająca się na przedmieściach historia kryminalna z tajemnicą z przeszłości w tle. Nasycona zmysłowymi opisami, magicznymi zdarzeniami oraz ironicznymi opisami rzeczywistości powieść przywodzi na myśl znany francuski film Amelia. Czarująca i zabawna powieść pełna niezwykłych zwrotów akcji - recenzuje Vogue.

"Nie zabijać pająków" to nowa powieść Ireny Matuszkiewicz, która łączy w sobie reporterską pasję autorki i jej miłość do klasycznej powieści kryminalnej spod znaku Agaty Christie. Świetnie skonstruowana fabuła, poczucie humoru, wyraziste postaci i sugestywnie odmalowane realia. "Wystarczy mi to, że być może kogoś moje książki rozbawią, zdystansują do świata, dodadzą mu otuchy i wiary" – mówi autorka.
Źródło: ByćKobietą.pl - dla Kobiet
19-12-18 07:08:09