X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Jak prawidłowo dobrać rozmiar biustonosza?

bielizna Triumph
Opracowanie: Triumph
Do tego, że "Rozmiar ma znaczenie" przekonuje swoje klientki znana na całym świecie marka bielizny Triumph. Chodzi oczywiście o rozmiar biustonosza. Odpowiednio dobrany nie tylko podtrzyma biust, ale również odciąży kręgosłup, nie tylko wyeksponuje kobiece atuty, ale zapewni komfort i dobre samopoczucie.

Kobiety na całym świecie, również Polki, często mają problemy z odpowiednim dobraniem biustonosza. Czasem kilkukilogramowa zmiana wagi, może wpłynąć na zmianę jego rozmiaru. Kobiety różnią się nie tylko wzrostem czy wagą, ale również typem sylwetki, dlatego nie zawsze fason biustonosza odpowiedni dla jednej pani, sprawdzi się u drugiej, nawet jeśli noszą podobny rozmiar ubrania.

Marka Triumph radzi swoim klientkom, by przy zakupie biustonosza kierowały się kilkoma prostymi radami:
- Kupuj ten biustonosz, który najlepiej leży, nawet jeżeli będzie miał on inny rozmiar niż Twój obecny.
- Nie kupuj biustonosza w złym rozmiarze lub słabej jakości tylko dlatego, że jest on tańszy.
- Obowiązuje zasada, że dostajesz to, za co płacisz. Lepiej mieć jeden dobrze dopasowany biustonosz - odwiedź serwis - niż trzy niekomfortowe.
- Dobrze dobrany biustonosz to taki, o którym nie trzeba myśleć w ciągu dnia (poprawiać, czy obawiać się wypadnięcia biustu lub przesunięcia się bielizny pod bluzką).
- Odpowiednio dobrany biustonosz zapewnia dobre podtrzymanie biustu, modelowanie dekoltu i komfort noszenia.

Do końca listopada br. w wybranych salonach marki Triumph można skorzystać z porad eksperta, który pomoże w znalezieniu odpowiedniego modelu i rozmiaru biustonosza. Dodatkowo, każda klientka, która do salonu zgłosi się z pobranym na stronie kodem promocyjnym, otrzyma 15% rabatu na zakup biustonosza.

Aby otrzymać kupon rabatowy należy zarejestrować się na stronie , odebrać e-mail z linkiem weryfikacyjnych, po kliknięciu na który, kupon rabatowy zostanie przesłany bezpośrednio na podany podczas rejestracji numer telefonu komórkowego. Ten sms należy pokazać w salonie Triumph, aby otrzymać zniżkę. Istnieje również możliwość polecenia strony internetowej koleżance, siostrze, czy przyjaciółce. W ten sposób na zakupy z rabatem można wybrać się do salonów Triumph w miłym towarzystwie.
18-06-22 15:20:06