X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Męski szyk w kobiecym wyglądzie

kapelusz
Na największych światowych wybiegach, na głowach celebrytek, u szafiarek oraz w pismach o modzie! Wszędzie są kapelusze! I chociaż gościły one w garderobach elegantek od wieków, to aktualny sezon dał im wiele możliwości przyciągnięcia uwagi.

Z miłości do kapeluszy zrodziła się marka HatHat, która wyróżnia się prostotą, lekkością, znakomitą formą oraz dbałością o produkt wypracowany ręcznie.
W sezonie jesień i zima 2010/2011 HH proponuje trzy modele kapeluszy – INDY, MIKE i CHARLIE. Każdy z tych kapeluszy jest inny, ale mają jedną wspólną cechę – jakość HatHat.

kapelusz
Opracowanie: HatHat
INDY to fedora z filcu, którą zaproponowano w kolorze miodowym i czarnym. Kapelusz (źródło artykułu) ten ma większe – 7,5 cm rondo i charakterystyczną, wklęsłą główkę. INDY jest inspirowany kapeluszem Indiany Jonesa.

MIKE to fedora z filcu, w kolorze czarnym, grafitowym i brązowym. Podobnie jak INDY, kapelusz ten jest formowany na główce z wklęsłą fałdką. Rondo MIKE jest płytkie, ma tylko 4 cm, co nadaje mu sportowy charakter. Jest to fason lubiany przez tancerzy, a model HH ma źródło w stylu Michaela Jacksona.

kapelusz
CHARLIE to czarny, filcowy melonik, który jest klasyką samą w sobie. Zaokrąglona główka i rondko wywinięte na zewnątrz, to pełnia elegancji i stylu. Kapelusz jest ozdobiony grubą, czarną taśmą, a jego główka jest bardzo głęboka. CHARLIE lubi męskie stylizacje, zapięte pod samą szyją, a jego wzorem jest Chaplin, Charlie Chaplin.
Źródło: HatHat
17-06-21 16:23:03