X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Włoskim design w łazience

Umywalki OVUM
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
W języku łacińskim słowo ovum oznacza jajko i doskonale odzwierciedla cechy wyróżniające nową serię na tle innych propozycji łazienkowego designu. To uniwersalna forma, będąca symbolem naturalnej perfekcji i drzemiących w przyrodzie sił witalnych. OVUM to zupełnie nowa kolekcja, stworzona dla Sanitec KOŁO przez światowej sławy projektanta, Antonio Citterio.

Charakterystyczny kształt jajka jest cechą dominującą nowej linii. Przez swoją wyrazistość i charakterystyczną formę, OVUM idealnie organizuje przestrzeń wokół siebie, nie pozostawiając złudzeń innym elementom wyposażenia wnętrza – produkty tej serii bezkonkurencyjnie grają bowiem pierwsze skrzypce w każdej aranżacji. Nadając jej oryginalny, nowoczesny wyraz, całkowicie reinterpretują układ łazienki.

Umywalki OVUM to królestwo owali. Można wybierać spośród wielu modeli - są jednoznacznie owalne, opływowe lub wpisane w prostokąt. Przystosowane do zwieszenia na ścianie, postawienia na blat lub szafkę. Meble łazienkowe z tej serii można opcjonalnie wyposażyć w praktyczne relingi na ręczniki.

Umywalki OVUM
Opracowanie: Sanitec KOŁO
Źródło: Sanitec KOŁO
Muszla klozetowa i bidet występują w wersji wiszącej, idealnie łącząc funkcjonalność i styl. Nie zabrakło nowoczesnych rozwiązań, np. umożliwiających ekonomiczne spłukiwanie zredukowaną ilością wody. Kryte mocowania dodatkowo wzmacniają dekoracyjne właściwości ceramiki.

Linia OVUM zawiera w sobie wszystko, co kojarzy się z włoskim designem. Bezkompromisowy mariaż oryginalności i funkcjonalności, troska o najdrobniejsze detale, przywiązanie do jednolitych brył – niezależnie od mnogości elementów składowych poszczególnych produktów, KOŁO zadbało o to, by pozostawić wrażenie spójnej i klarownej całości.

Duch śródziemnomorskiej filozofii projektowania odbija się również w meblach łazienkowych. Z jednej strony do złudzenia przypominająca szlachetne drewno okleina i chrom, z drugiej – praktyczny system cichego domykania szuflad oraz odporność na wilgoć. Trudno pozbyć się wrażenia, że producent, we współpracy z topowymi projektantami, pomyślał naprawdę o wszystkim.
Źródło: Sanitec KOŁO
Opracowanie: Sanitec KOŁO Sp. z o.o.
18-01-11 07:03:03