X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowoczesny pojemnik na śmieci

pojemnik
Opracowanie: Peka Sp. z o.o.
Źródło: Peka
We współczesnych kuchniach liczy się wygoda, ergonomia i funkcjonalność. Podstawą jest komfort użytkowania, już nie tylko mebli kuchennych i sprzętów AGD, ale także koszy na śmieci.

Domową segregację śmieci zaczynamy od wyposażenia kuchni w kosz z kilkoma pojemnikami. Nowe kosze zwracają uwagę na funkcjonalność i ekologiczne podejście do codziennego życia. Segregatory posiadają coraz więcej komór oraz dodatkowe elementy, pozwalające na przechowywanie przydatnych akcesoriów kuchennych.

Firma Peka, wiodący dystrybutor ekskluzywnych akcesoriów kuchennych, oferuje nowoczesny kosz na śmieci, zaprojektowany w oparciu o sugestie klientów i zdobyte doświadczenie. SAMBA ułatwia i uprzyjemnia codzienną kuchenną rzeczywistość.

Duży pojemnik (40 litrowy) posiada sprężynowy uchwyt pozwalający naciągnąć jeden duży lub dwa mniejsze worki na śmieci. Oprócz głównego zbiornika posiada komory, dające możliwość segregowania makulatury, plastiku i baterii oraz przechowywania detergentów i środków do sprzątania. Do jego otwarcia służy specjalny pedał, dzięki któremu uzyskujemy dostęp do kosza bez użycia rąk. To również idealne rozwiązanie dla szafek bezuchwytowych. Jedną z zalet SAMBY jest możliwość niezwykle szybkiego dostępu. Już jedno naciśnięcie pedału sprawia, że front szafki uchyla się, a my możemy wygodnie wrzucić drobne odpadki, po czym drzwiczki łagodnie się zamykają. Jeśli chcemy jednak, by kosz był dostępny na dłużej, za pomocą pedała możemy zatrzymać go lekko otwartym. To niezwykle wygodne, zwłaszcza przy gotowaniu. Pojemnik pozostaje otwarty ale nie zajmuje dużo miejsca. Całkowite otwarcie kosza i jego maksymalne wysunięcie pozwala uzyskać optymalny dostęp do zbiornika i wszystkich akcesoriów umieszczonych wokół niego.

Dodatkowym elementem wchodzącym w skład kosza jest szklany pojemnik http://maragency.pl/kategoria/oczyszczalnie-przemyslowe/flotator/6, który może być wyjęty i służyć do zbierania odpadków organicznych. Kosz posiada również specjalnie impregnowaną torbę służącą do gromadzenia plastikowych odpadków, puszek lub makulatury. Po opróżnieniu można ją wyczyścić.
Innymi udogodnieniami kosza jest osłona frontu, która zabezpiecza wewnętrzną stronę szafki przed zabrudzeniem, a także specjalnej pokrywie, zapobiegającej przedostawaniu się nieprzyjemnych zapachów.
Źródło: Peka Sp. z o.o.
Opracowanie: Anita Kołek
23-07-25 11:01:53