X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bateria w kształcie elipsy

bateria łazienkowa
Opracowanie: DEANTE
Oryginalne rozwiązania stylistyczne, niestandardowe kształty oraz nowatorski design. Seria baterii Elipsa marki Deante zaspokoi nawet najbardziej wybredne gusta.

Użytkowe piękno
Na serię Elipsa składają się baterie łazienkowe i baterie kuchenne: umywalkowe, bidetowe, wannowe, natryskowe i zlewozmywakowe. Szczególną uwagę przykuwają modele wannowy i natryskowy, w których nowoczesną linię projektową podkreślają zintegrowane z korpusem uchwyty.
Opływowe kształty i niekonwencjonalne rozwiązania, jak choćby brak tradycyjnej wylewki w modelu wannowym, optymalnie zagospodarowują przestrzeń kąpieli, a kaskadowy wypływ wody podwyższa walory estetyczne. Elipsa to jednak nie tylko przyciągający wzrok design. Wysoki poziom technicznego zaawansowania serii gwarantuje pełną satysfakcję jej użytkowania.

Baterie wykonane zostały z mosiądzu chromowanego MO59. Modele stojące wyposażone zostały w głowicę ceramiczną Ø25mm o wysokiej trwałości, a baterię umywalkową udoskonalono dodatkowo o aerator ograniczający zużycie wody do 5l/min. Baterie wannowa i natryskowa posiadają zawory ceramiczne o kącie obrotu 90°, pozwalające na precyzyjny dobór temperatury ciepłej i zimnej wody.

Seria baterii Elipsa została wyróżniona w konkursie Top Design Award 2010.
18-06-13 07:08:03