X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Łazienka dla zakochanych

umywalka
Opracowanie: Marmorin Studio Design
Źródło: Marmorin Studio Design
Limitowana seria umywalek z motywem serc to walentynkowa propozycja marki Marmorin. Dedykowana jest przede wszystkim mocno zakochanym wielbicielom oryginalnych rozwiązań projektowych. Tak urządzonej łazienki z pewnością nikt nie będzie mógł nazwać chłodną!

„Kocham ” można mówić zawsze i wszędzie. Nawet w łazience. Wśród przepisów na romantyczny wieczór nie brak pomysłów na wspólną aromatyczną kąpiel w blasku świec. Projektanci z wchodzącego właśnie na polski rynek Marmorinu postanowili pobawić się formą i nadać romantycznych cech nieco zaniedbywanym dotychczas w kontekście „miłosnych uniesień” umywalkom.

Z okazji nadchodzącego święta zakochanych w nowe, romantyczne role wcieliły się dwie gwiazdy z kolekcji producenta: modele Perła oraz Tatoo.
Pierwsza - delikatna i subtelna w formie, swoim kształtem nawiązuje do dyskretnej i ponadczasowej elegancji perły – kulistego klejnotu. Druga stanowi kwintesencję nowoczesnego, użytkowego designu. Ascetyzm formy harmonijnie współgra tu z funkcjonalnością, a niecodzienne zdobienie doda pikanterii chłodnym, utrzymanym w prostocie wnętrzom.

umywalka
Opracowanie: Marmorin Studio Design
Źródło: Marmorin Studio Design
Wykonane z ultrahigienicznych materiałów umywalki są nie tylko ładne i funkcjonalne, ale i bardzo trwałe. Zaś walentynkowe serduszka na długo pozostaną z domownikami, nie poddając się działaniu wody, ani środków chemicznych.

To pierwsza taka „okolicznościowa” propozycja w ofercie Marmorinu, jednak firma nie wyklucza wprowadzania kolejnych.
Modele z limitowanej serii zamówić można wyłącznie bezpośrednio u producenta. W ciągłej sprzedaży są również umywalki w wersjach klasycznych – bez zdobienia.

Designed by: Perła – Marmorin Studio Design, Tatoo – Piotr Wełniak (Grupa Projektowa Ette)
Źródło: FEDYK PR
Opracowanie: Dominika Fedyk - Wolanin
20-05-18 07:14:06