X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Fototapety na drzwi

Fototapety na drzwi
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Planując zmianę wystroju domowego wnętrza, zdarza się, że zapominamy o stolarce drzwiowej, która jest istotnym elementem aranżacji. Źle dobrane, niepasujące do całej aranżacji drzwi mogą zepsuć pomysł na wystrój. Gdy jednak musimy się już mierzyć z takim problem, a koszty remontu i nowego wyposażenia mocno nadwyrężyły nasz budżet, warto pomyśleć o ciekawym i stosunkowo niedrogim rozwiązaniu, jakim mogą być fototapety na drzwi.

Fototapety na drzwi
Opracowanie: art.widi.pl
Źródło: art.widi.pl
Fototapety na drzwi to szybki sposób na zmianę wystroju domowego wnętrza. Wielkoformatowe grafiki zdobiące nasze drzwi wejściowe lub wewnętrzne sprawią, że będziemy mogli zrezygnować z ich wymiany.

Do najpopularniejszych motywów wykorzystywanych na fototapetach należą widoki perspektywiczne z motywami roślinnymi i widokami miast, które sprawiają wrażenie głębi. Bardzo popularne i chętnie stosowane są także wzory torów kolejowych, wąskich uliczek czy leśnych dróżek. Odpowiednio dobrany motyw fototapety może poprawić odbiór wizualny wnętrza, nadając mu nową jakość, świeżość, a także charakter.

Poznaj inne propozycje wchodząc na:
Opracowanie: AD
18-06-22 15:20:19