X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Inteligentna lampka LED z czujnikiem ruchu

lampa
Opracowanie: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Inteligentna lampka LED z czujnikiem ruchu firmy jest ciekawym rozwiązaniem oświetlenia mniejszych pomieszczeń. Włącza się automatycznie w momencie, gdy pojawimy się w jej zasięgu. Szczególnie przydatna w garderobach, łazienkach, toaletach, piwnicach czy spiżarniach, czyli w miejscach, gdzie światło potrzebne jest natychmiast po naszym wejściu.

Lampa świeci sześcioma diodami LED, emitując przyjemne, ciepłe światło. Posiada kilka możliwości ustawienia: tryb automatyczny – włącza lampkę gdy pojawimy się w jej pobliżu (wbudowany detektor ruchu o zasięgu do 5 metrów), tryb manualny - ustawienie 0 – lampka wyłączona, ustawienie 1 – włączona. Po wyborze trybu AUTO lampka włącza się natychmiast po wykryciu ruchu. Po kilku minutach, jeśli ruch ustanie, samodzielnie się wyłączy.

lampa
Opracowanie: Multisort.pl
Źródło: Multisort.pl
Gdy zamontujemy ją np. w garderobie, będzie się włączała wtedy, gdy tego potrzebujemy, czyli od razu gdy pojawimy się w pomieszczeniu. Nie musimy zajmować się szukaniem włącznika światła, bo uruchamia się ono i wyłącza bez naszego udziału. To naprawdę duża wygoda. Jeżeli zdecydujemy się włączać i wyłączać lampkę samodzielnie, wybieramy tryb 1 lub 0.
Po wyjęciu lampki z uchwytu możemy użyć jej jako latarki. Posiada ona uchwyt, pozwalający na jej postawienie lub przykręcenie w wybranym miejscu. 4 baterie R6 i uchwyt mocujący dołączone zostały do zestawu. Długość lampki to 16,5 cm.

Produkt dostępny w sklepie internetowym . gdy (http://rehafit.org/trening-personalny/trenerzy-personalni/)
Źródło: MULTISORT
Opracowanie: Anna Michalska
19-01-03 07:16:04