X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Bycie "zielonym" się opłaca - nowa linia pralek BIOline marki Mastercook

Pralki BIOline marki Mastercook
Opracowanie: Mastercook
Źródło: Mastercook
Jeszcze do niedawna ekologiczny styl życia kojarzył się z czasochłonną segregacją odpadów, czy śledzeniem wartości energetycznej produktów, które chcemy kupić. Nie każdy, nawet mimo chęci, jest w stanie sprostać takim wyzwaniom. Dziś, dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań w sprzęcie AGD, łatwiej zostać "zielonym". Nowa, ekologiczna linia pralek marki Mastercook sprawi, że dbając o środowisko, przekonasz się również, że może być to czynność prosta, przyjemna i opłacalna.

Linia BIOline zaskakuje praktycznymi i kompleksowymi rozwiązaniami, łączącymi korzyści ekonomiczne z ekologicznym trybem życia. Modele z najnowszej kolekcji pralek, umożliwiają osiągnięcie znakomitych rezultatów prania przy mniejszym o 44% zużyciu wody i oszczędności zużycia prądu, sięgającej nawet 50%. Jak to możliwe? Po uruchomieniu pralki, unikalna, opatentowana technologia rozpoznawania załadunku, automatycznie dostosowuje odpowiednią ilość wody, niezbędny pobór prądu oraz czas trwania cyklu, do ilości tkanin. Do prania zużywanych jest więc tylko tyle litrów wody (www.zdrowie-dom.pl/jonizatory-wody/85-jonizator-wody-iontech-it-750.html) i jednostek energii, ile naprawdę potrzeba. A dzięki specjalnemu programowi Opti(A)45’, perfekcyjnie czystą odzież, wyciągniemy z bębna zaledwie po trzech kwadransach. Dodatkowo, zastosowana w dozowniku na detergenty powłoka antybakteryjna BIOcare, chroni przed rozwojem bakterii oraz pleśni i tym samym dozownik pozostaje dłużej czysty i pachnący. To gwarancja pełnej higieny oraz bezpieczeństwa i zdrowia domowników, szczególnie tych skarżących się na różnego rodzaju alergie.

Trudno dziś wyobrazić sobie codzienne życie bez wody i prądu. Warto je więc oszczędzać, wybierając odpowiedni sprzęt AGD. Ekologiczne pralki BIOline marki Mastercook są gwarancją doskonałych rezultatów prania oraz wyjątkowo efektywnego zużycia wody i energii. Możemy więc cieszyć się znacznie niższymi miesięcznymi rachunkami i jednocześnie mieć swój wkład w ochronę środowiska.
Opracowanie: Ego Public Relations
19-02-13 14:17:03