X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Dyskretna elegancja naczyń kuchennych

Naczynia kuchenne Fiskars Functional Form
Opracowanie: Profundo PR
Źródło: Profundo PR
Produkty Fiskars z serii Functional Form wyróżnia ergonomia, funkcjonalność i dyskretna elegancja. Wykonane z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, bądź anodyzowanego aluminium, naczynia kuchenne ułatwią przygotowanie nawet najbardziej wyszukanych potraw.

Garnki i patelnie Functional Form z anodyzowanego aluminium zostały zaprojektowane głównie z myślą o użytkownikach płyt indukcyjnych, ale mogą być używane również na innych rodzajach kuchenek. Doskonale przewodzą ciepło poprzez dno i ścianki - nasze linki -, co sprawia, że wyższa temperatura utrzymuje się znacznie dłużej wewnątrz naczynia.
Garnki i patelnie z aluminium zostały poddane procesowi anodyzacji. Dzięki temu naczynia są trwałe, wyjątkowo odporne na ścieranie i korozję. Dodatkowym atutem jest dyskretna elegancja – zewnętrzne ścianki naczyń są barwione na czarno.
Wewnętrzne ścianki (zobacz szklane ścianki) pokryte są wytrzymałą, wzmocnioną minerałami trójwarstwową powłoką Teflon® Platinum, która zapobiega przywieraniu potraw. Dzięki temu naczynia są łatwe w użytkowaniu, mogą być również myte w zmywarce.
Garnki i patelnie z anodyzowanego aluminium wyposażone są dodatkowo w antypoślizgową, silikonową powłokę na rękojeściach i uchwytach, co zapobiega ich nagrzewaniu. Naczynia Fiskars mogą być używane w piekarnikach do temperatury 200° C.
Garnki dostępne są w rozmiarach: 1,5l, 2l, 3l i 5l – każdy model z pokrywką, patelnie – o średnicy 24 cm, 26 cm i 28 cm (model 26 cm z pokrywką).

Naczynia ze stali nierdzewnej Functional Form charakteryzuje grube, warstwowe dno typu sandwich (5,6 mm w 3-litrowym rondlu). Dzięki temu ciepło jest równomiernie rozprowadzane po powierzchni naczynia, a przygotowana potrawa dłużej utrzymuje wyższą temperaturę. Wysokiej jakości stal szczotkowana matowiona, z której wykonano garnki i patelnie, jest bardzo trwała i odporna na rdzę.
Dno patelni pokryte jest wytrzymałą powłoką Teflon® Platinum Pro, która skutecznie zapobiega przywieraniu potraw podczas smażenia czy duszenia. Uchwyty naczyń posiadają antypoślizgową warstwę silikonu, która gwarantuje pewny uchwyt i zmniejsza ryzyko poparzenia.
Dodatkowo garnki ze stali nierdzewnej posiadają wewnętrzną podziałkę, zaś pokrywki otwory odpowietrzające, dzięki czemu nadmiar pary zostaje uwolniony z naczynia, a pokrywka ściśle przylega do rantu garnka.
Naczynia można myć w zmywarkach. Dostępne w rozmiarach: garnki od 1l do 7l, a patelnie o średnicy 24 cm do 28 cm. Większość modeli dostępna jest z pokrywkami.

Garnki i patelnie Functional Form to idealna propozycja dla wszystkich entuzjastów gotowania. Wytrzymałe, praktyczne w użytkowaniu, wysokiej jakości naczynia będą ozdobą każdej kuchni.
Źródło: Profundo PR
Opracowanie: Wanda Modzelewska
17-11-01 18:13:02