X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Suknia do telefonu...

suknia Teresa Rosati
Suknia Teresy Rosati oraz idealnie do niej pasujący telefon Nokia N97 mini zostały przekazane przez firmę Nokia Poland na aukcję charytatywną Fundacji TVN "Nie jesteś sam".

W stylowych wnętrzach Teatru Wielkiego odbyła się premiera najnowszej kolekcji Teresy Rosati. Wśród zaprezentowanych sukienek uwagę zgromadzonych gości przyciągnęła miedzianozłota kreacja, idealnie dopasowana do eleganckiego i stylowego telefonu Nokia N97 mini.

Ufundowana przez firmę Nokia Poland suknia została przekazana wraz z telefonem na cele charytatywne i zostanie zlicytowana przez Fundację TVN "Nie jesteś sam" w czasie planowanej aukcji karnawałowej.

"Inspirowana nowym telefonem dla kobiet kreacja została wykonana z dwutonu – podwójnego szyfonu, który przepięknie błyszczy w wieczornym świetle" – mówi o swojej propozycji projektantka, Teresa Rosati. – "Forma sukni, ukochana przeze mnie solejka, została podkreślona ozdobnym, patchworkowym pasem wykonanym ze skóry w złotych i miedzianych odcieniach brązu."

Niezwykły projekt idealnie komponuje się z nową propozycją firmy Nokia – telefonem Nokia N97 mini. Aparat, łączący stylowe wzornictwo i miniaturową formę, charakteryzuje się metalicznym eleganckim wykończeniem. Panoramiczny, odchylany ekran dotykowy, pełna, wysuwana klawiatura QWERTY oraz szybka łączność z Internetem umożliwiają stały kontakt z najbliższymi i dostęp do ulubionych usług internetowych. Ponadto wbudowany odbiornik A-GPS oraz aplikacja Ovi Maps umożliwiają dostęp do bezpłatnej, ogólnoświatowej nawigacji pieszej i pozwalają korzystać w czasie podróży z przydatnych informacji przygotowanych przez Lonely Planet, Michelin i Wcities.
Źródło: Hill & Knowlton Poland Sp. z o.o.
19-03-26 07:19:02