X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Moc pod pełną kontrolą

Płyty indukcyjne Miele KM 6000
Opracowanie: Miele
Źródło: Miele
Firma Miele od lat propaguje ideę gotowania indukcyjnego, stale rozwijając swoją ofertę w tym segmencie płyt grzewczych. Wraz z debiutującą generacją płyt indukcyjnych KM 6000 Klienci otrzymują jeszcze więcej mocy, którą można wygodnie kontrolować dzięki nowemu systemowi sterowania. A do tego najnowsza seria indukcji sygnowana logotypem Miele jest cichsza i oferuje innowacyjne rozwiązania wzornicze.

Indukcja to sposób gotowania zyskujący coraz większą popularność dzięki bardzo szybkim czasom rozgrzewania płyty i możliwością precyzyjnej regulacji mocy. Dodatkowym atutem jest relatywnie zimna powierzchnia – nie przypalają się na niej drobiny przygotowywanej potrawy czy przypadkowe zabrudzenia, których zazwyczaj podczas intensywnego gotowania nie sposób uniknąć. Płyty indukcyjne ponadto automatycznie rozpoznają rodzaj i średnicę garnków oraz patelni, co wpływa bezpośrednio na komfort i bezpieczeństwo.

Wraz z nową serią płyt indukcyjnych KM 6000 zadebiutuje w Polsce 14 płyt o szerokościach od 560 do 930 milimetrów. Wszystkie urządzenia otrzymały najwydajniejszą na rynku funkcję TwinBooster. Dzięki niej oraz zwiększonej mocy (nawet o 400 W) stref o najmniejszej średnicy, doprowadzenie do wrzenia zajmuje o wiele mniej czasu. Najważniejszą jednak zmianą objęto sterowanie płytami. W zależności od modelu urządzenia wyposażono w dotykowe, położone centralnie panele obsługi EasyControl Plus lub Direct. Oba zapewniają intuicyjny i bardzo wygodny wybór wszystkich funkcji urządzeń, w wersji Direct wzbogacony dodatkowo o system Stop & Go. Dzięki niemu płytą sterować można niczym odtwarzaczem MP3: za pomocą symbolu Play/ Pause. Ale to nie wszystko – topowe modele otrzymały siatka (zobacz więcej na temat) DirectPlus pozwalający użytkownikowi samodzielnie wybrać sposób, w jaki urządzenie wyświetli aktualny poziom mocy. Sterowanie DirectPlus wyposażono także w funkcję oddzielnego sterowania dla każdej strefy, co jeszcze zwiększa komfort i szybkość zarządzania płytą.

Kolejną innowacją jest dostępny w wybranych modelach sposób wykończenia: to szeroka na 7 mm stojąca ramka stalowa, która sprawia, że znika silikonowa fuga widoczna przy tradycyjnym montażu płyty. I jeszcze jedna, ważna nowość, która dotyczy każdego modelu serii KM 6000. Inżynierowie Miele postarali się, żeby wszystkie pracowały jak najciszej – nowe płyty są więc nie tylko mocne i eleganckie, ale także… dyskretne!
Źródło: Miele Sp. z o.o.
Opracowanie: Miele Sp. z o.o.
19-10-17 13:08:41