X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Akcesoria łazienkowe w czerni i bieli

akcesoria łazienkowe
Opracowanie: Geesa
Źródło: Coram Poland Sp. z o.o.
Pulse – nowe dodatki marki Geesa, znakomicie pokazują aktualne trendy w stylistyce akcesoriów łazienkowych. Czerń i biel, zastosowane jako element obudowy, wyraźnie definiują wzornicze uzupełnianie się mody akcesoriów i mody armatury łazienkowej.

Seria Pulse, tegoroczna premiera firmy Geesa, promuje nowoczesność i świeże spojrzenie na stylistykę akcesoriów łazienkowych. Dynamiczne, miękkie kształty dodatków zostały zestawione z geometrycznymi formami z matowego szkła, co dało nowoczesny efekt. Modną stylistykę elementów podkreśla także wykończenie dodatków, do którego oprócz tradycyjnego chromu użyte zostały takie kolory jak biały czy czarny. W tych barwach zaproponowane zostały nakładki maskujące. Niewielki element, którego ciekawe http://rokad.pl/ zadaniem ukrycie jest śrub i mocowań, w prosty sposób stał się czynnikiem wpływającym na stylistykę akcesoriów. Nakładki są elementem wymiennym, tak więc w razie potrzeby można zmienić czarne na białe i odwrotnie.
Zastosowanie bieli i czerni podyktowane zostało wykorzystaniem tych barw w armaturze. Klienci coraz chętniej stosują białe i czarne baterie, tak więc dodatki z wykończeniami w tych kolorach idealnie będą się z nimi komponowały .

19-elementowa kolekcja Pulse zawiera kompletną ofertę łazienkowych dodatków. Są tu: koszyk prysznicowy, haczyki (pojedynczy i podwójny), uchwyt wannowo/prysznicowy, półka pod lustro, dozownik mydła w płynie, mydelniczka wisząca, uchwyt na papier toaletowy, oraz na jego zapas, szczotka w.c., wieszak na papier toaletowy bez klapki oraz z klapką, wieszaki 45 i 60 cm na ręczniki, wieszak ring, wieszak dwuramienny, kubek pojedynczy i podwójny oraz funkcjonalne połączenie kubka z mydelniczką. Ostatnim elementem serii jest zestaw toaletowy w skład którego wchodzą: wieszak pojedynczy, uchwyt na papier z klapką oraz szczotka w.c. Zestaw oferowany w eleganckim opakowaniu może być dobrym pomysłem na prezent.

Dodatki Pulse wykonane są z mosiądzu. Wszystkie elementy dostępne są w wersji mocowanej do ściany.
Promocja nowej serii dodatków zbiegła się z prezentacją nowego logo Geesa. W bieżącym roku przypada 125 rocznica powstania holenderskiego producenta. Nowym znakiem graficznym firma chce podkreślić ten jubileusz oraz zwrócić uwagę na swojego wciąż młodego ducha.
Opracowanie: Anna Kowalewska
18-11-19 07:14:03