X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Elite Model Look

konkursy
Już w marcu nastolatki z całej Polski będą miały szansę wystartować w kolejnej edycji Międzynarodowego Konkursu Elite Model Look.

Pokazy wielkich kreatorów w Paryżu, Rzymie czy Mediolanie, sesje zdjęciowe dla najsławniejszych magazynów to przygoda, która może spotkać finalistki Elite Model Look Polska. Karierę modelek rozpoczęły już zwyciężczynie poprzednich polskich edycji – Ania Porzuczek, Róża Kopczyńska czy Milena Cichecka. Laureatki tegorocznego konkursu, tak jak ich poprzedniczki, wyłonione zostaną spośród ponad 15 tysięcy kandydatek. Oprócz możliwości rozpoczęcia kariery w świecie mody Polki wezmą udział w światowym Finale Konkursu. Nagrodą główną Elite Model Look 2008 jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona Euro oraz nawiązanie 3- letniej współpracy z renomowanymi domami mody.

Elite Model Look to jedno z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie MODELINGU. Konkurs organizowany jest od 25 lat w ponad 50 krajach (w Polsce od 6 lat) i do tej pory wzieło w nim udział ponad 7 mln kandydatek. Naomi Campell i Linda Ewangelista to jedne z wielu top modelek, które zawdzięczają karierę marce Elite, najsłynniejszej i największej agencji modelek na świecie.
"Niezmiernie cieszymy się, iż w tym roku również spotkamy się z tysiącami młodych dziewcząt marzących o karierze modelki. Od lat pomagamy dziewczynom w wydobyciu atutów własnej osobowości i.urody. Dzięki Elite Model Look stwarzamy odpowiednie warunki - uczymy ich wiary w siebie i własne możliwości, jednocześnie udowadniając, że przy wysiłku i ciężkiej pracy można osiągnąć wszystko. Polki to piękne kobiety i wiele młodych dziewcząt ma szansę na międzynarodową karierę.. Co rok stajemy przed bardzo trudną decyzją – które z tylu dziewcząt zakwalifikować do ścisłego finału…" mówi Agnieszka Stańczyk-Małecka, Dyrektor Konkursu w Polsce.

Formuła konkursu Elite Model Look 2008 pozostała bez zmian. Jedyną zmianą wprowadzoną w tym roku, jest określenie minimalnego wieku uczestniczek na skończone 15 lat. Kwalifikacje obejmuję trzy etapy – castingi, półfinały, finały regionalne oraz Galę Finałową. Pierwszy etap konkursu (weekend 15-16 marca 2008 r.) przewiduje dwudniowe eliminacje przeprowadzane w 10 centrach handlowych, związanych z siecią Carrefour na terenie całej Polski. Jury, w którego skład wchodzą profesjonalni "scouci" Elite International, wyłonią po 20 kandydatek z każdego miasta, które w kolejnych etapach zaprezentują się na jednodniowych pokazach mody. Laureatki, zanim wezmą udział w Gali Finałowej, przejdą profesjonalne szkolenie w Elite Model School. Nad ich przygotowaniami czuwać będą specjaliści od wizażu, fotografii, styliści i choreografowie.

Z roku na rok Konkurs Elite Model Look cieszy się coraz większą popularnością. Zwyciężczynie ubiegłorocznej edycji Dagmara Białczak i Milena Cichecka, do dziś rozwijają swoje umiejętności pod okiem światowej sławy projektantów.

10 miast – 10 szans…:
Centa Handlowe, w których odbywać się będą castingi, półfinały i finały
• w Warszawie: CH Targówek, ul. Głębocka 15
• we Wrocławiu: CH Borek, al. Gen. J. Hallera 52
• w Gdańsku: CH Morena, ul. Schuberta 102a
• w Szczecinie: CH Turzyn, al. Bohaterów Warszawy 42
• w Łodzi: CH Guliwer, ul. Kolumny 6/36
• w Krakowie: CH Zakopianka, ul. Zakopiańska 62
• w Lublinie: Galeria Lubelska, ul. Witosa 6
• w Bydgoszczy: CH Glinki, ul. Jana Pawła II 115
• w Gliwicach: GH Arena, al. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1
• w Białymstoku: Galeria Zielone Wzgórze, ul. Wrocławska 20

Autor: Skorpwaq Momuntain Mike
Źródło: www.ithink.pl
21-05-21 07:37:04