X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Skorzystaj z zalet pary, gdy planujesz kolację

Piekarnik typu Combi Steam
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux
Czasem trudno jest pogodzić obowiązki służbowe, zadania domowe i życie towarzyskie. Mamy mało wolnego czasu, a jednocześnie chcemy jak najczęściej spotykać się z przyjaciółmi i znajomymi. Dlatego również w kuchni potrzebujemy elastycznych rozwiązań, które pozwolą nam szybko przygotowywać smaczne posiłki. Odpowiedzią na to wyzwanie jest nowy piekarnik parowy Electrolux.

Często jesteśmy tak zabiegani, że nawet, gdy zaprosimy gości na obiad, zdarza nam się przygotowywać go w ostatniej chwili przed ich przybyciem, w pośpiechu. Robimy tak również dlatego, że dania odgrzewane, czy długo podgrzewane nie smakują dobrze i są przesuszone. Para działa zupełnie inaczej. Gotowanie na parze, bądź podgrzewania pozwala zachować naturalną konsystencję i soczystość składników. Daje nam więcej elastyczności i kontroli w kuchni.

„Para to najlepszy sprzymierzeniec kucharza z wielu powodów. Przede wszystkim dlatego, że utrzymuje odpowiednią temperaturę potraw aż do przybycia gości. Kiedy do ogrzewania żywności używamy gorącego, suchego powietrza, wyparowują z niej wszystkie naturalne soki. Para pozwala zachować jędrność potraw” wyjaśnia Małgorzata Dzięcioł z Electrolux.

Naszej potrzebie większej elastyczności i kontroli nad czasem towarzyszy chęć maksymalizowania doznań kulinarnych. Kucharze-amatorzy chcą dostarczać swoim gościom wyjątkowych przeżyć smakowych. Prawie połowa Europejczyków robi w domu „próbę generalną” przed kolacją zaplanowaną dla gości. Niezależnie od starannych przygotowań, utrzymanie dań w odpowiedniej temperaturze, to nadal najsłabszy punkt programu domowego przyjęcia.

“Piekarnik typu Combi Steam idealnie sprawdza się w utrzymywaniu ciepła potraw. Jednocześnie zachowuje ich smak i soczystość. Nowy piekarnik parowy Electrolux pozwoli nam przygotować dania z wyprzedzeniem, a w czasie posiłku cieszyć się towarzystwem gości i zaskoczyć ich smakiem potraw” – tłumaczy Małgorzata Dzięcioł.

EOB96000X wielofunkcyjny piekarnik parowy nowej generacji:
- wyświetlacz LCD,
- podświetlane symbole,
- sterowanie sensorowe Touch Control,
- elektroniczna regulacja temperatury,
- informacja o czasie pracy,
- 10 programów (grzałka dolna, rozmrażanie, podwójny grill, nawiew + grill, termoobieg, termoobieg + grzałka dolna, termoobieg + para, grill, grzałka górna, grzałka górna + grzałka dolna)
- blokada ustawień,
- wyłącznik bezpieczeństwa,
- minutnik,
- proponowanie temperatury,
- obudowa ze stali nierdzewnej z powłoką Antifingerprint,
- potrójna szyba w drzwiach, wyjmowane szyby,
- zabezpieczenie przed dziećmi,
- ruchome prowadnice teleskopowe,
- szklane naczynie do gotowania na parze, emaliowana blacha do pieczenia, emaliowana brytfanna, ruszt chrom,
- całkowity pobór mocy: 2,8 kWh,
- klasa energetyczna A
Źródło: Electrolux
Opracowanie: Electrolux Poland sp. z o.o.
20-07-16 07:16:17