X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Nowe systemy hydromasażu

Hydromasaż z chromoterapią
Opracowanie: Excellent SA
Źródło: Excellent SA
Excellent SA wprowadził do sprzedaży nowy system hydromasażu - Futura 100. Umożliwia on korzystanie z masażu powietrznego oraz chromoterapii Excellent RGB PowerLED i stanowi dopełnienie serii Futura, w ramach której dotychczas pojawiły się systemy Futura 200 oraz Futura 500.

Futura 100 daje możliwość pełnego korzystania z systemu powietrznego, wraz z funkcją regulacji natężenia masażu, znaną już z systemu Futura 500. Masaż powietrzny zwany także perełkowym wykorzystuje siłę masującego powietrza wtłaczanego przez specjalne dysze do wanny napełnionej wodą. Jest delikatniejszy od masażu wodnego i pełni głównie funkcję relaksującą poprzez oddziaływanie drobniutkich pęcherzyków powietrza na powierzchnię skóry. W przypadku systemu Futura 100 kąpiel nie musi jednak ograniczać się wyłącznie do masażu powietrznego. Kolejną możliwością jest korzystanie ze zdrowotnych właściwości światła i kolorów (tzw. chromoterapii). Kąpiel w kolorach, w zależności od wybranych barw może mieć pozytywny wpływ nie tylko na nasze samopoczucie (pobudzić lub uspokoić), ale pomaga w wielu dolegliwościach. Skuteczność chromoterapii Excellent zapewnia zastosowanie w systemach oświetlenia wanien bardzo jasnych, nowoczesnych diod RGB POWER LED.

Pełen komfort rozkoszowania się luksusową kąpielą związany jest również z obsługą systemu, a także jego konserwacją i utrzymywaniem w czystości na co dzień. Z tego powodu na uwagę w systemie Futura 100 zasługuje także nowoczesny, przejrzysty i funkcjonalny paneli (zobacz zweryfikuj u źródła) sterowania. Został on zaprojektowany w ten sposób, abyśmy nie musieli zaprzątać sobie głowy ciągłą zmianą ustawień. Za pomocą zaledwie czterech podświetlanych przycisków, możemy regulować siłę natężenia masażu oraz możemy ustawiać kolor i natężenie podwodnego oświetlenia. Na wypadek, gdyby zdarzyło nam się stracić poczucie czasu i rzeczywistości podczas wodnego relaksu, system wyposażony jest w czasowy wyłącznik masażu. Futura 100 posiada także standardowe dla Excellent rozwiązanie – czyli system automatycznego osuszania po zakończeniu kąpieli.
System hydromasażu Excellent Futura 100 kosztuje 7310 zł brutto i jest dostępny w krakowskim Salonie Wyposażenia Wnętrz Excellent przy ul. Zakopiańskiej 56, w salonie przy Al. Pokoju 20 oraz w dobrych sklepach wyposażenia łazienek na terenie całego kraju.
Źródło: PR Solutions
Opracowanie: Marek Sowula
19-10-17 13:08:59