X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Druga edycja konkursu Fashion Designer Awards 2010

konkursy Fashion Designer Awards
Wystartowała 2-ga edycja ogólnopolskiego konkursu Fashion Designer Awards 2010 z nowymi nagrodami ! Tematem edycji 2010 jest "Urban pret-a-porter - inspiracje metropoliami świata"

1-sza edycja Fashion Designer Awards spotkała się z ogromnym zainteresowaniem zgłosiła się rekordowa liczba chętnych, , udział wzięło 265 pasjonatów mody z całej Polski oraz dzięki internetowi również z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Czech.

" Zainteresowanie konkursem fantastycznie motywuje do tego aby do udziału w 2-giej edycji zachęcić jeszcze więcej młodych, utalentowanych ludzi, bo wierzę , że ten konkurs daje szansę na rozwój i edukacje jak żaden inny " – mówi producent Fashion Designer Awards - Joanna Sokołowska-Pronobis.

Wśród nagród znajdują się stypendia i nagroda finansowa w wysokości 9 000 złotych ufundowane przez Wyższą Szkołę Kostiumografii i Projektowania Ubioru w Warszawie oraz praktyki w atelier mistrzów projektowania w Polsce i zagranicą .
Wszystkie prace oceni grono znakomitych jurorów, w składzie: Natalia Jaroszewska, Joanna Klimas, Łukasz Jemioł, Tomasz Ossoliński, Marianna Tomaszko, Marta Ruta, Mateusz Stankiewicz, Jaga Hupało, Anna Jurgaś, Karolina Malinowska, Maja Ostaszewska, Andrzej Foder i Joanna Sokołowska –Pronobis.

Zgłoszenia w formie od 7 do 10 rysunków żurnalowych należy wysłać do 26 lutego 2010 (decyduje data stempla pocztowego)

Więcej informacji na :
Źródło: Fashion Boulevard Events s.c.
21-10-10 07:01:30