X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Rozmowy przy kuchennym stole

Blender Electrolux Powermix Silent
Opracowanie: Electrolux
Źródło: Electrolux
We współczesnym domu, kuchnia zazwyczaj stanowi centrum życia towarzyskiego. Tu przygotowuje się jedzenie, dzieli przeżyciami i wrażeniami z mijającego dnia, odpoczywa przy herbacie i ciastku, czy omawia życiowe plany. Niestety wiele urządzeń kuchennych wydaje intensywne, głośne dźwięki, które mogą przeszkadzać w rozmowie. Typowym przykładem są blendery, wytwarzające, podobnie jak kosiarki czy motocykle, hałas na poziomie 85-95 decybeli. Rozmowa z takim podkładem dźwiękowym jest praktycznie niemożliwa.

Z myślą o osobach, ceniących uroki rozmów przy kuchennym stole, Electrolux stworzył wyjątkowo cichy blender Powermix Silent.
Innowacyjny blender Electrolux Powermix Silent, został zaprojektowany tak, aby wyeliminować hałas, który mógłby przeszkadzać uczestnikom towarzyskich spotkań w kuchni, podczas wspólnego przygotowania posiłków. Opatentowany system redukcji dźwięku sprawia, że robot kuchenny jest cichszy, niż jakiekolwiek inny produkt tej kategorii dostępny dziś na rynku. Blender otrzymał certyfikat, który potwierdza, że urządzenie podczas pracy wytwarza dźwięk o natężeniu 80 decybeli. Ponieważ skala decybeli jest logarytmiczna, redukcja hałasu o trzy decybele odbierana jest przez nasze ucho jako osłabienie intensywności dźwięku aż o połowę. W praktyce oznacza to, że nowy blender jest 10 razy cichszy, niż przeciętny produkt tej grupy. Przy tak obniżonym natężeniu hałasu można swobodnie kontynuować rozmowę w czasie miksowania drinków, czy sosów.

Dodatkowe funkcje blendera Powermix Silent, które ułatwiają przygotowywanie potraw:
- Trójkątny szklany dzbanek. Dzbanek został zaprojektowany tak, aby wszystkie składniki były zasysane do ostrych noży ze stali nierdzewnej, co zapewnia doskonały efekt miksowania.
- Bezstopniowa regulacja prędkości. Funkcja, która umożliwia swobodne dobranie potrzebnej prędkości pracy noży.
- Mini-siekaczka do przypraw, cebuli i innych warzyw.
- Filtr do soku dla tych, którzy wolą pić sok bez miąższu.
- Funkcja pulsowanie. Służy do kruszenia lodu, zwiększa dwukrotnie prędkość pracy noży.
- Łatwe czyszczenie. Dzbanek blendera ma całkowicie gładką powierzchnię w środku, dzięki czemu nic nie przykleja się do szkła. Noże można czyścić oddzielnie, a dzbanek wymyć w zmywarce.
- Bezpieczeństwo. Silnik włączy się tylko wtedy, kiedy blender jest ustawiony prawidłowo.

Nowy, cichy blender jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: model ESB4600 w głębokim kolorze oberżyny (bakłażana) i model ESB4400 w kolorze antycznej stali. Wzornictwo blenderów Powermix Silent harmonizuje z nowoczesnymi wnętrzami i najnowszymi trendami wystroju kuchni.
Źródło: Electrolux
Opracowanie: Electrolux Poland sp. z o.o.
17-09-18 06:37:00