X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Popielata emalia „Top Slide”

Jedyna w swoim rodzaju, wyjątkowa emalia ,,Top Slide” marki Mastercook jest niezastąpiona podczas pieczenia. Zaskakuje łatwością czyszczenia i umożliwia doskonałe efekty kulinarne. Każdy, kto choć raz wypróbował możliwości tej wysokiej jakości emalii, zastosowanej w piekarnikach kuchenek wolnostojących marki Mastercook, nigdy nie zaryzykuje pieczenia bez niej.

Popielata emalia (sprawdź emalia akrylowa do drewna i metalu) „Top Slide” to wyjątkowa, gładka powłoka, którą wykończone jest wnętrze najwyższej klasy piekarników do zabudowy marki Mastercook. Pokryte nią ścianki i blachy są dzięki temu niezwykle łatwe do czyszczenia - resztki jedzenia nie przywierają i nie przypalają się. Usunięcie zabrudzeń staje się proste i szybkie, nie wymaga uciążliwego skrobania, ani używania specjalnych środków czyszczących.

kuchenki
Opracowanie: Mastercook
Źródło: Mastercook


Im jaśniejsza, tym lepsza
Powłoka łatwoczyszcząca, stosowana przez innych producentów kuchenek, jest zazwyczaj ciemnego koloru. Marka Mastercook jako pierwsza wprowadza najwyższej jakości emalię, w jasnym kolorze, do wszystkich modeli kuchenek wolnostojących. Jest ona gwarancją najefektywniejszego rozprowadzania ciepła we wnętrzu piekarnika i co za tym idzie – doskonałych rezultatów pieczenia. Umożliwia łatwe i komfortowe korzystanie z najwyższej klasy piekarników.
Opracowanie: Arleta Staszak
20-11-25 12:21:33