X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Porcelana wizytówką naszego domu

Porcelana od zawsze budzi powszechny zachwyt, nie tylko swoją delikatnością, ale i wytrzymałością na wysokie temperatury, a także, a może przede wszystkim swoim niepowtarzalnym urokiem. Może ona nadać niepowtarzalny klimat naszym domom (polecamy szklane gniazdka elektryczne) i mieszkaniom oraz sprawić, że wszystkie organizowane w nim spotkania zapadną naszym gościom na długo w pamięci. Propozycje porcelanowe z Artdecor24 sprostają wymaganiom każdemu wymagającemu klientowi.

filiżanka
Opracowanie: Artdecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Twórcy pięknej ceramiki wciąż jeszcze potrafią nas zaskakiwać, mimo iż receptura porcelany wynaleziona została kilkaset lat temu. Porcelana, jaką znamy dziś, powstała w Chinach w XIV wieku, a sekret jej produkcji był bardzo długo strzeżony. Aż do XVII wieku, Europejczycy skazani byli na jej import. Dopiero w 1709 roku miśnieński alchemik, J. F. Boettger, odkrył tajemnicę wypalania porcelany, co wpłynęło na jej niezwykłą popularność nie tylko na naszym kontynencie.

Porcelana dopełnia nasze wyposażenie wnętrz, ozdabia je oraz świadczy o naszym dobrym guście, który na pewno wszyscy zauważą. Kojarzy się również z odświętnością danego spotkania i podkreśla, że dane spotkanie jest dla nas ważne.
Każdy przyjmując gości w swoim domu bądź mieszkaniu pragnie ich ugościć jak najlepiej potrafi. Chcemy, aby ich doznania kulinarne i estetyczne na długo pozostały w pamięci, a każde przyjęcie, jakie sami będą organizować w przyszłości przywoływało wspomnienia z naszego.

W sklepie Artdecor24 znajdziemy przepiękne kolekcje porcelanowych zestawów wraz ze stylowymi stojakami albo pojedyncze sztuki uroczych filiżanek do herbaty. Poranna kawa w stylowej filiżance na pewno poprawi nam humor o poranku i umili spotkania z przyjaciółmi.

***
O firmie
Artdecor International
od 10 lat zajmuje się sprzedażą stylowych mebli, i artykułów dekoracyjnych. Jako pierwsza w Polsce rozpoczęła sprzedaż wysyłkową stylowych mebli oraz ekskluzywnych upominków w stylu klasycznym, rokoko, Shabby Chic, empire, kolonialnym, Biedermeier, secesyjnym oraz Art deco na stronie .
Źródło: ArtDecor24.pl
Opracowanie: Emilia Markowicz
19-01-29 14:18:06