X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Stylowa łazienka w dekorze teak

Style to efektowna i funkcjonalna seria ceramiki oraz mebli do każdej, nawet niestandardowej łazienki. Teraz została ona poszerzona o szafki w nowym dekorze teak. Ten ciepły odcień brązu, nada wnętrzu eleganckiego i wyrazistego charakteru.

Harmonijną aranżację łazienki osiągniemy, sięgając po elementy wyposażenia z jednej kolekcji. Ważny jest nie tylko dobór właściwej ceramiki, ale także odpowiednich mebli łazienkowych. Dzięki nim wnętrze jest uporządkowane, a także komfortowe w użytkowaniu. Funkcjonalnym, a zarazem dekoracyjnym rozwiązaniem są szafki Style marki KOŁO w nowym dekorze teak. Meble w modnym, brązowym odcieniu sprawdzą się zarówno w ciepłych, jak i chłodnych aranżacjach.
łazienka KOŁO Meble i ceramika Style
Opracowanie: Sanitec KOŁO

Uniwersalny brąz
szafki podumywalkowe KOŁO Style
Szafki Style dostępne w dekorze teak występują w wersji: wiszącej bocznej (niskiej i wysokiej), podumywalkowej oraz górnej. Uzupełnieniem mebli jest lustro z półką w tym samym odcieniu. Nowy dekor dobrze prezentuje się na tle glazury w ciepłych barwach, roślin i wiklinowych dodatków. Sprawdzi się także w chłodnych aranżacjach - oryginalny efekt można uzyskać, komponując meble w dekorze teak z błękitną lub zieloną glazurą. Zestawienie kontrastujących odcieni nada wnętrzu wyrazistego charakteru.
- Dzięki meblom Style można zagospodarować przestrzeń każdej, nawet niestandardowej łazienki. Pojemne szafki z półkami wewnętrznymi i na drzwiach zmieszczą kosmetyki oraz przybory toaletowe domowników. W zależności od miejsca, jakim dysponujemy, mogą być montowane w wersji stojącej lub wiszącej. Komfort użytkowania zapewnia także system cichego domykania drzwiczek – mówi Michał Roszkowski, Senior Product Manager ds. Mebli Łazienkowych, Sanitec KOŁO.

Stylowa kolekcja
bidet i wc KOŁO Style
Spójną aranżację łazienki można osiągnąć, zestawiając meble Style z lustrem i ceramiką z tej samej kolekcji: umywalką, miską ustępową i bidetem. Serię charakteryzuje masywna forma oraz kompaktowe rozmiary. Szeroki wybór klasycznych i asymetrycznych kształtów ceramiki pozwoli zaaranżować funkcjonalne i estetyczne wnętrze. Propozycją do małych i średnich łazienek są umywalki standardowe lub asymetryczne o różnych szerokościach, a także umywalka narożna. Warto zamontować również podwieszaną miskę ustępową oraz bidet o zmniejszonych wymiarach. W dużych przestrzeniach sprawdzą się umywalki Style z głęboką misą w tradycyjnym lub asymetrycznym kształcie. Te drugie posiadają boczną powierzchnię odkładczą, którą można wykorzystać jako dodatkowe miejsce na kosmetyki.
Decydując się na serię Style, możemy wybierać spośród dwóch dekorów mebli łazienkowych. Szafki, oprócz odcienia drewna teakowego, dostępne są także w kolorze bieli polarnej. Jasny kolor mebli dobrze prezentuje się na tle ciemniejszej glazury, np. szarej, brązowej czy czarnej.

Łącząc ceramikę i meble z jednej kolekcji, stworzymy efekt harmonijnego wnętrza. Aby zaaranżować modną oraz funkcjonalną łazienkę, warto sięgnąć po serię Style marki KOŁO. Kolekcja mebli wzbogacona o nowy dekor teak daje nam jeszcze większe możliwości aranżacyjne.
22-05-03 07:01:19