X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Diamentowa rewolucja w kuchni

zlewozmywak
Opracowanie: FRANKE
Źródło: FRANKE
Intrygujące trójkątne płaszczyzny nowego zlewozmywaka i wiszącego okapu Franke z serii Polyedro fascynują i przyciągają wzrok. Do tego dopasowana wzorniczo bateria kuchenna. Wszystko idealnie zestawione - zachwyca i zachęca do przyjrzenia się bliżej z różnych perspektyw i pod różnymi kątami.

System kuchenny Polyedro to nowość interesujące dalej w ofercie firmy Franke i jedna z najbardziej intrygujących propozycji wśród produktów do aranżacji kuchni. To możliwość stworzenia niepowtarzalnego, nowoczesnego wnętrza - w sam raz dla tych, którzy lubią wzywania!

System Franke Polyedro to esencja innowacji. Intrygujące trójkątne płaszczyzny bocznych ścianek zlewozmywaka i okapu imitują kształt diamentu, najbardziej pożądanego kamienia na świecie. I tak jak w przypadku diamentu światło odbite w stalowych płaszczyznach przyciąga wzrok i oczarowuje nadając kuchni niecodzienny, elegancki wygląd. Innowacyjny design, wysoka jakość materiałów i niezwykła funkcjonalność systemu kuchennego Polyedro firmy Franke pozwalają poczuć się jak w magicznej, pełnej luksusu krainie.

Nowa jakość designu
bateria kuchenna
Opracowanie: FRANKE
Źródło: FRANKE
Polyedro firmy Franke, najbardziej oryginalny system kuchenny na rynku, łączy niecodzienny design z zaawansowanymi rozwiązaniami technicznymi. Zlewozmywaki Franke Polyedro dostępne są w dwóch wersjach montażu – do podbudowy lub wbudowane w blat z szeroką stalową ramą, która nie tylko doskonale komponuje się z każdym rodzajem podłoża ale również pięknie eksponuje dopasowaną wzorniczo baterię Polyedro.
Wykonana z najlepszej jakości materiałów bateria Polyedro dopełnia i podkreśla piękno całego zestawu. Geometryczny zlewozmywak i designerska bateria to jednak nie wszystko.

okap
Opracowanie: FRANKE
Źródło: FRANKE
W skład zestawu Polyedro wchodzi także wiszący okap, nowość (rozwinięcie zagadnienia> zobacz naszą propozycję https://www.www.domki-letniskowe.pl) w ofercie Franke zarówno pod względem montażu jak i wzornictwa. Niespotykane dotychczas w kuchni kształty zdecydowanie wyróżniają ten model spośród innych okapów dostępnych na rynku. Dodatkowo odpowiednio dobrane oświetlenie, jednocześnie funkcjonalne i nastrojowe, pilot zdalnego sterowania oraz łatwy i estetyczny sposób montażu sprawiają, że okap Polyedro jest nie tylko efektowny, ale też niezwykle funkcjonalny.
Zestaw Franke Polyedro doskonale sprawdzi się w dużych i nowocześnie urządzonych kuchniach oraz pomieszczeniach kuchennych otwartych na salon. Dekoracyjne kształty i wyjątkowy design nowych zlewozmywaków, okapów i baterii Franke potrzebują bowiem przestrzeni, żeby błyszczeć. System kuchenny Polyedro firmy Franke miał swoją premierę podczas prestiżowych targów Eurocucina 2010 w Mediolanie.
Specyfikacja techniczna i ceny produktów z systemu Polyedro:
Okap dekoracyjny wiszący Polyedro - sterowanie elektroniczne Soft Touch; energooszczędne oświetlenie 3x5W VELO + dodatkowe oświetlenie na wierzchu 4x5W VELO; filtr aluminiowy przystosowany do mycia w zmywarce; w komplecie pilot zdalnego starowania; liczba biegów: 3 + bieg intensywny z automatycznym przełączaniem na bieg zwykły po 10 minutach; silnik energooszczędny; wyłącznik czasowy, który automatycznie wyłącza okap po 30 minutach od wybrania tej funkcji; wskaźnik zużycia filtra; średnica wylotu powietrza 150 mm; szerokość 45 cm; stal szlachetna.

Zlewozmywak wbudowywany Polyedro - stal szlachetna jedwab; kształt imitujący diament; wymiary zewnętrzne 510x510 mm (do szafki 60 cm); odpływ z korkiem automatycznym o średnicy 3,5 cala; szeroka stalowa, dekoracyjna rama; głęboka komora 240 mm.

Zlewozmywak do podbudowy Polyedro - stal szlachetna jedwab; kształt imitujący diament; wymiary zewnętrzne 420x455 mm (do szafki 60 cm); odpływ z korkiem automatycznym o średnicy 3,5 cala; głęboka komora 240 mm. Cena detaliczna: 2699 PLN/brutto.

Bateria kuchenna Polyedro – oryginalny kształt; wymiary: wysokość 223 mm, długość wylewki 203 mm; wyciągana wylewka; zawór zwrotny odcinający powrót wody z wyciąganego natrysku; głowica ceramiczna; klasa głośności 1; kolor chrom.
Źródło: ConTrust
Opracowanie: Dominika Socha
18-05-10 16:07:02