X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Brodziki do zabudowy w płaszczyźnie podłogi

brodziki do zabudowy w płaszczyźnie podłogi w nowej palecie kolorów matowych doskonale dopasowują się do aktualnych tendencji na rynku płytek ceramicznych.

Coordinated Colours Collection firmy KALDEWEI pozwala na pełną integrację optyczną zabudowanego brodzika z wyłożoną płytkami podłogą w łazience. Umożliwia to uzyskanie niepowtarzalnego efektu aranżacyjnego. Punkt ciężkości nowej kolorystyki to matowe barwy w gamie cieszących się powodzeniem antracytów i szarości: antracyt City, szary Pasadena, szary Catania i szary Perl. Ponadto kolekcja zawiera inne matowe propozycje kolorystyczne jak: biały Arktis, czarny Lava oraz brąz Ancona.
brodzik

Higiena i trwałość
Brodziki do zabudowy w płaszczyźnie podłogi to nie tylko estetyka, ale i funkcjonalność. Wyróżniają się one istotnymi zaletami użytkowymi przede wszystkim w porównaniu z wypłytkowanymi aranżacjami prysznicowymi z tzw. odpływem liniowym. Wpływ ma na to w szczególności materiał oraz wzornictwo - płaskie dno i specjalnie zaprojektowany kształt, dzięki któremu nie ma w nich praktycznie żadnych zakamarków, w których może odkładać się brud. Te zalety są możliwe dzięki wykorzystaniu cech stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Superpłaska powierzchnia brodzików pozwala na bezproblemowe czyszczenie bez dużego nakładu pracy. Dzięki specjalnej, uszlachetnionej warstwie emalii, przy ich myciu nie trzeba korzystać z agresywnych środków chemicznych. Pozostałości mydła, szamponu lub płynów do kąpieli usuwa się z płaskiego brodzika prysznicowego wykonanego ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm po prostu przy pomocy zwykłej szmatki. Nie ma też ryzyka odkładania się kamienia oraz wybarwiania fug, jak w przypadku wykonanych z płytek ceramicznych odpływów liniowych.
brodzik
Opracowanie: KALDEWEI

Łatwy montaż
Istotną z punktu widzenia konsumenta zaletą brodzików wykonanych ze stali (sprawdź) emaliowanej o grubości 3,5 mm jest łatwość montażu. W przypadku brodzików o głębokości poniżej 6 cm firma oferuje oprócz nośników styropianowych, specjalny system montażowy ESR II. System ESR II to unikalne na rynku rozwiązanie, które sprawia, że poza łatwym montażem mamy także zabezpieczenie przed wnikaniem wody pod brodzik. Woda, która ewentualnie przeniknie między brodzik a płytki, wpływa do stanowiącej rodzaj drenażu ramy, po czym jest odprowadzana do odpływu.

Dzięki palecie ponad 50 modeli brodzików marki KALDEWEI do zabudowy w płaszczyźnie podłogi każda aranżacja prysznica jest dzisiaj prostym i łatwym zadaniem.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien kąpielowych i brodzików prysznicowych ze stali emaliowanej. Przedsiębiorstwo istnieje od 1918 roku. W ofercie posiada niemal 300 modeli produktów wytwarzanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm. Produkty firmy mogą być stosowane zarówno w domach prywatnych, jak i w hotelach. Firma udziela na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm 30 letniej gwarancji.
17-11-13 08:37:07