X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Systemy kuchenne jak w spiżarni

system kuchenny
Opracowanie: Peka Sp. z o.o.
Źródło: Peka Sp. z o.o.
W dzisiejszej kuchni możemy spotkać coraz to więcej niekonwencjonalnych i inteligentnych rozwiązań. Liczy się ergonomia użytkowania, funkcjonalność, pojemność i łatwy dostęp do każdej części pomieszczenia. Dlatego coraz częściej zamiast tradycyjnych półek w kuchennych szafkach wykorzystywane są wyciągi wysokie.

Jednym z takich wyciągów jest TANDEM firmy PEKA, który umożliwia otwieranie cargo jak lodówki, dzięki czemu możemy stworzyć w kuchennych meblach prawdziwą spiżarnię. System można dopasować do szafki z drzwiami na zawiasach o szer. 450, 500 lub 600mm. Składa się z ramy wewnętrznej z zawieszanymi koszami i stelaża montowanego w całości na prawych lub (zobacz www.sklepmardrew.pl) lewych drzwiach szafki. Ciężar stelaża jest przenoszony na korpus szafki i nie obciąża zawiasów.
Rama wewnętrzna o wysokości 1100 lub (zobacz aristar.pl) 1700mm montowana do dołu i boku szafki przesuwa się w momencie otwierania drzwi. Stelaż posiada również system cichego domyku. W skład stelaża wchodzą kosze druciane lub kosze z drewnianym dnem w kolorze białym lub jasnoszarym z powłoką antypoślizgową.

Dzięki sprytnemu i użytkowemu rozwiązaniu jakim jest system TANDEM, możemy stworzyć w naszej kuchni prawdziwą spiżarnię. Wystarczy dopasować stelaż do wymiarów szafki, zamontować i gotowe.
Źródło: PR Solutions
Opracowanie: Małgorzata Jakubczyk
19-04-17 10:20:03