X
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.
Menu strony

Andy Warhol na pościeli

pościel Elvis
Opracowanie: Calvado.pl
Twórczość Andiego Warhola wykorzystana została już chyba na wszystkich przedmiotach użytku codziennego. Na kubkach, segregatorach, lampach (przejdź po tym linku), odzieży czy biżuterii. Wszystko zgodnie z filozofią twórcy pop-artu, który pokazywał przede wszystkim dobra konsumpcyjne społeczeństwa amerykańskiego, jak również wystylizowane portrety największych gwiazd świata.

W sklepie dla fanów twórczości Andiego Warhola limitowana kolekcja pościeli z najsłynniejszymi dziełami artysty.
Wśród wzorów satynowej pościeli Comfort – Andy Warhol – znajdziemy cieszący się dużą popularnością obraz zupy pomidorowej Campbell oraz banana, którego Warhol uważał za podstawowy produkt konsumpcyjny występujący w każdej amerykańskiej lodówce.

Najbardziej znany przedstawiciel pop-artu tworzył również seryjne kompozycje w wysokim kontraście kolorystycznym. Przykładem tego może być obraz Marylin Monroe. W mamy do wyboru dwa wzory, które przedstawiają sławy Hollywood: czarno-białą pościel Elvis oraz czerwoną – Marylin.
pościel Andy Warhol

Wszystkie pościele dostępne są w wymiarach 160x200cm. W komplecie znajduje się poszewka na kołdrę oraz poduszka. Pościel zapakowana jest w eleganckie pudełko.
Źródło: Avando PR
19-05-01 07:20:03